Костюми для ведучих «Євробачення-2017» створюватимуть 4 українські дизайнери

Пропозиції від цих чотирьох брендів перемогли у конкурсі, який мовник-організатор пісенного конкурсу проводив спільно з журналом про моду Vogue UA, йдеться на сайті «UA: Першого».

«Ми відбирали костюми для наших ведучих, виходячи з того, чи відповідатимуть вони вимогам телевізійного формату, та наскільки вдало формуватимуть образи хлопців у рамках шоу. Також важливим фактором було і те, хто з дизайнерів працює з чоловічою модою і надає важливе значення деталям. Ми задоволені результатами цього творчого конкурсу і вдячні редакції Vogue UA за співпрацю», – розповів шоу-продюсер «Євробачення-2017» Стюарт Барлоу.

Для Тімура Мірошниченка, який працюватиме в грін-румі, костюми на всі три шоу створюватиме дизайнер Burenina.

«Українські дизайнери, які брали участь у конкурсі, розробили дуже різностильові пропозиції. Під час трьох шоу Євробачення-2017 костюми будуть різними за фасоном, тканиною та стилем, але однаково класними», – сказав Тімур Мірошниченко.

Образи Олександра Скічка та Володимира Остапчука для «Євробачення-2017» втілюватимуть команди брендів LUVI, Indposhiv та Lake Studio.

«Добре, що дизайнери дослухалися до наших побажань, бо для мене дуже важливо почуватися комфортно і впевнено під час роботи на сцені й в прямому ефірі. І ми не мали майже ніяких суперечок щодо вибору костюмів», – додав Володимир Остапчук.

Дизайнери бренду Lake Studio – Анастасія Рябоконь та Олеся Кононова створять костюми ведучих для спеціального номеру, яким відкриватиметься один із півфіналів Євробачення-2017. Lake Studio працюють з вишивкою, використовуючи традиційні техніки в сучасній подачі.

Нагадаємо, півфінали 62-го пісенного конкурсу «Євробачення»  відбудуться 9 та 11 травня. Фінал «Євробачення-2017» – 13 травня. Головні шоу конкурсу проходитимуть у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра.

comments powered by Disqus