Комітет свободи слова розгляне два проекти про вилучення із закону про суспільне мовлення ОДТРК

09:56,
12 Вересня 2014
1505

Комітет свободи слова розгляне два проекти про вилучення із закону про суспільне мовлення ОДТРК

09:56,
12 Вересня 2014
1505
Комітет свободи слова розгляне два проекти про вилучення із закону про суспільне мовлення ОДТРК
Обидва проекти пропонують вилучити із діючого закону обласні державні телерадіокомпанії.

Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації на черговому засіданні 16 вересня  2014 року планує розглянути два законопроекти про внесення змін до закону «Про суспільне телебачення і радіомовлення України». Обидва проекти пропонують вилучити із діючого закону обласні державні телерадіокомпанії. Про це повідомляє секретаріат Комітету.

Нагадаємо, проект № 4462а «Про внесення змін до Закону України щодо вилучення з переліку державних мовників, на базі яких буде створюватися Національна суспільна телерадіокомпанія України, обласних державних телеорганізацій» вніс до парламенту народний депутат з фракції «БЮТ-Батьківщина» Роман Ілик. А проект № 4462а-1 щодо вилучення з переліку державних мовників, на базі яких буде створюватися Національна суспільна телерадіокомпанія України, обласних державних телеорганізацій внесла група депутатів-свободівців.

Також члени Комітету розглянуть законопроекти: № 5036 про внесення змін до деяких законів України «Про телебачення і радіомовлення» щодо захисту інтересів держави, № 4336а про внесення змін   до Закону України «Про вибори народних депутатів України» (щодо виключення поняття «політична реклама» та усунення протиріч між окремими нормами Закону, № 4378а про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відкритості інформації про доходи високо посадовців, № 4443а  про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України.

Нагадаємо, що в парламенті наразі зареєстровано три законопроекти, які пропонують внести зміни до закону про суспільне мовлення. Один із них - про вилучення із закону УТР (для подальшого створення на базі його та каналу БТБ державного іномовлення), а два інші (№4462а та №4462а-1) - про вилучення із закону ОДТРК.

«Суспільне мовлення»

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
tomenko.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду