Комітет свободи слова розгляне два проекти про вилучення із закону про суспільне мовлення ОДТРК

Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації на черговому засіданні 16 вересня  2014 року планує розглянути два законопроекти про внесення змін до закону «Про суспільне телебачення і радіомовлення України». Обидва проекти пропонують вилучити із діючого закону обласні державні телерадіокомпанії. Про це повідомляє секретаріат Комітету.

Нагадаємо, проект № 4462а «Про внесення змін до Закону України щодо вилучення з переліку державних мовників, на базі яких буде створюватися Національна суспільна телерадіокомпанія України, обласних державних телеорганізацій» вніс до парламенту народний депутат з фракції «БЮТ-Батьківщина» Роман Ілик. А проект № 4462а-1 щодо вилучення з переліку державних мовників, на базі яких буде створюватися Національна суспільна телерадіокомпанія України, обласних державних телеорганізацій внесла група депутатів-свободівців.

Також члени Комітету розглянуть законопроекти: № 5036 про внесення змін до деяких законів України «Про телебачення і радіомовлення» щодо захисту інтересів держави, № 4336а про внесення змін   до Закону України «Про вибори народних депутатів України» (щодо виключення поняття «політична реклама» та усунення протиріч між окремими нормами Закону, № 4378а про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відкритості інформації про доходи високо посадовців, № 4443а  про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України.

Нагадаємо, що в парламенті наразі зареєстровано три законопроекти, які пропонують внести зміни до закону про суспільне мовлення. Один із них - про вилучення із закону УТР (для подальшого створення на базі його та каналу БТБ державного іномовлення), а два інші (№4462а та №4462а-1) - про вилучення із закону ОДТРК.

«Суспільне мовлення»

comments powered by Disqus