Команда з 26 людей має завершити проект «Євробачення» в найкоротші строки – НСТУ

Команді організаторів пісенного конкурсу надано окреме приміщення, оргтехніку та необхідні повноваження, йдеться на сайті «UA: Першого».

Завершальним етапом проекту керує заступник виконавчого директора центральної дирекції НСТУ Павло Грицак. Його помічниками є керівник дирекції «Євробачення» Юрій Біловус та заступник генерального директора НСТУ Ганна Бичок. Разом із командою, яка нараховує 26 осіб, вони завершують виконання всіх зобов’язань перед партнерами, контрагентами, працівниками і готують фінальний звіт проекту «Євробачення».

За даними телеканалу, ці фахівці працювали над проектом «Євробачення-2017» від самого початку, очолювали весь процес підготовки й проведення пісенного конкурсу в Україні, тож мають всі необхідні знання та компетенції.

«Команда з 26 людей щоденно працює в рамках дирекції з організації та підготовки Євробачення-2017 для найскорішого завершення всіх справ. Це ті самі люди, які вели проект від початку, тобто саме вони можуть повною мірою фіналізувати роботу. Правління НСТУ зі свого боку здійснює моніторинг виконання дирекцією її зобов’язань», – зазначив голова правління НСТУ Зураб Аласанія.

Станом на 12 червня 2017 року на оплату очікували понад 250 договорів на суму понад 142 млн. грн. До 9 червня було підписано платіжні документи по закриттю договорів на суму 8, 31 млн. грн. До 18 чеврня очікують закриття ще 57 актів на суму 44, 7 млн.грн.

НСТУ, як мовник-організатор «Євробачення-2017», обіцяє щотижня інформуватиме громадськість про хід закриття проекту та оприлюднювати звіт про результати роботи дирекції з організації та підготовки «Євробачення-2017». 

Нагадаємо, Наглядова рада ПАТ «НСТУ» на черговому засіданні 12 червня 2017 розглянула питання «Про ситуацію, що склалася навколо пісенного конкурсу «Євробачення», і вирішила дочекатися результатів розслідування фактів ймовірних зловживань при підготовці конкурсу. Наразі правоохоронними органами ведеться розслідування кількох фактів.

Павло Грицак на прес-конференції 1 червня зазначив, що остаточний розрахунок з контрагентами буде здійснено після того, коли ПАТ «НСТУ», як організатор, переконається у тому, що всі послуги надані у повному обсязі.

Першого березня 2017 року Юрій Біловус став директором виконавчим дирекції з організації та підготовки пісенного конкурсу «Євробачення–2017», а також  головою тендерного комітету. До цього тендерний комітет очолював заступник гендиректора Національної телекомпанії України (з 19 січня 2017 року – НСТУ) Павло Грицак

comments powered by Disqus