Київ отримає ключі від «Євробачення» 31 січня – Кличко

Про це він сказав під час засідання оргкомітету з підготовки до «Євробачення-2017», де обговорювали план заходів із підготовки до проведення пісенного конкурсу, передає прес-слжуба КМДА.

«Чим більше заходів, пов’язаних із «Євробаченням», ми проведемо, тим більше уваги ми привернемо до Києва та України в цілому. Кожен захід, кожна подія працює на імідж нашого міста і країни в усьому світі», – сказав він.

Мер столиці підкреслив, що місто повинне не тільки провести «Євробачення» на гідному рівні, але й зробити Київ ще більш привабливим, комфортним для киян та гостей столиці.

Нагадаємо, із із бюджету міста на проведення «Євробачення» у 2016 році виділили 50 млн. У 2017 році планують виділити 150 млн. Столиця вкладе значні кошти у розвиток інфраструктури міста.

Нагадаємо, 8 грудня 2016 року на генеральній асамблеї EBU (Європейська мовна спілка) в Лозанні (Швейцарія) буде ухвалене остаточне рішення, чи відбудеться «Євробачення-2017» в Україні.

За прогнозами КМДА, від проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017», столиця може отримати 600 млн грн. У Києві розраховують, що на конкурс приїде більше 20 тисяч іноземців. При цьому Кличко раніше повідомляв, що готовий вкласти 1,2 млрд гривень, з них у саме шоу не менше 200 млн грн, і на підготовку арени у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра та інфраструктури – 1 млрд грн.

Пізніше Київрада принянала рішення виділити з бюджету міста 200 млн гривень. 

comments powered by Disqus