Харебін: «Євробачення-2017» пройде в Києві

Про це він сказав кореспонденту програми «ТСН.Тиждень», передає ТСН.ua.

«На початку жовтня Європейська мовна спілка як власник бренду "Євробачення" дала НТКУ червону картку стосовно термінів і фактично зриву підготовки до "Євробачення"», - повідомив він.

Серед причин Олександр Харебін назвав бюрократію, недосконалість законодавчих актів і зневажливе ставлення деяких чиновників до конкурсу.

Водночас він запевнив, що за жовтень  відставання з трьох місяців скоротилося до одного. Наразі Україна відстає від графіка, але вже не так сильно.

За його словами, Наглядова рада Європейської мовної спілки відвідувала Київ  9-11 листопада. Після цього візиту змінила червону картку на зелено-жовту. 

Нагадаємо, 8 грудня на генеральній асамблеї EBU (Європейська мовна спілка) в Лозанні (Швейцарія) буде ухвалене остаточне рішення, чи відбудеться «Євробачення-2017» в Україні.

За словами Олександра Харебіна, до того часу потрібно усунути всі перепони для проведення конкурсу. Наразі фіналізуються умови співпраці з Міжнародним виставковим центром. Крім того, потрібно підписати контракти з кількома компаніями, а саме тими, що відповідатимуть за креатив, підготовку сцени, туристичним оператором, оператором з продажу квитків. Також мають фіналізуватися тендерні процедури умов співпраці з іноземними підрядниками.  «Усе це ми презентуємо 8 грудня», – зазначив Олександр Харебін.

Головною ареною «Євробачення-2017» Києві визначено Міжнародний виставковий центр. Півфінали конкурсу відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Фото: "Українська правда"

comments powered by Disqus