Канадці планують повністю «переосмислити» СВС

В кінці січня 2012 року невеличка команда, сформована з мешканців Ванкувера, членів організацій OpenMedia та Leadnow розповіли про захоплюючий новий проект під назвою Reimagine CBC («Переосмислити СВС»).

Ціль проекту була простою, але доволі амбітною: розпочати масовий «мозковий штурм» щодо визначення майбутнього канадських ЗМІ. Здійснювалося це шляхом опитування громадян з приводу того, яким чином суспільний мовник СВС може бути трансформований у лідера інновацій та виробника цікавої медіа-продукції.

Зараз цей невеличкий проект переріс у розгалужену національну мережу. Сотні канадців з усіх куточків країни долучилися до її створення. Разом вони вигадали безліч ідей для онлайн форуму та створили спільноту в Facebook, яка зараз налічує більше 1 тис. членів. 

Ця програма проводилася у відповідь на закиди в адресу СВС, нібито вона вже не може задовольняти інформаційні потреби своєї аудиторії. Але річ у тім, що сьогодні така аудиторія не одна, їх багато, тому компанія націлена на взаємодію та підтримку свого вдосконалення глядачами.

Приклад СВС показує, що компанія, продовжуючи свою діяльність вже протягом 75 років та переживаючи зменшення державного фінансування на $ 170 млн, все ще може розвиватися. Так, мовник запустив сервіс СВС Music: цифрову платформу, легку в використанні та з мобільним інтерфейсом. Все це покликане зробити канадський контент доступним, інтерактивним та навіть експериментальним. 

Але найцікавіше те, що напрямок змін визначається самими громадянами. Тобто відбувається буквальне залучення аудиторії до створення майбутнього національних ЗМІ.

Так кожен може запропонувати свою ідею. І вона обов’язково реалізується, якщо її підтримають інші. Все це слугуватиме на користь демократії та дозволить зекономити кошти, які раніше могли використовуватися на нераціональні кроки.   

Джерело: Rabble.ca

comments powered by Disqus