Канадська СBC звітувала про виконання стратегічного плану розвитку компанії

У лютому 2011 року Канадська теле- і радіомовна корпорація запровадила стратегічний план під назвою Strategy 2015: Everyone, Every way, метою якого є виконання таких завдань, як  розширення покриття і поліпшення якості роботи регіональних служб мовлення, збільшення інвестицій в інтернет-технології та збільшення обсягу виробництва власних програм.

25 жовтня Юбер Лакруа (Hubert Lacroix), президент та виконавчий директор компанії, запевнив парламентаріїв, що СВС вдасться успішно виконувати свою суспільну місію і надалі, незважаючи на можливе скорочення бюджету.

За останні дев’ять місяців CBC, зокрема, запустила свої радіостанції, новинні програми у кількох містах Канади, з’явився новий мобільний додаток для CBC News, стартував музичний сервіс Espace.mu, що пропонує найбільший вибір франкомовних пісень онлайн, а також багатоплатформенна програма Signature Events, створена з метою об’єднати канадців в рамках культурних подій.

«Ми не просимо додаткового фінансування», – сказав Лакруа. Додаткові кошти планується залучити від теле- та онлайн-реклами.

Стратегічний план СBC та додаткову інформацію можна переглянути на спеціальній сторінці 2015: Everyone, Every way.

Юбер Лакруа презентує план розвитку СВС:

Джерело: Newswire.ca

comments powered by Disqus