Кабмін визначив Держкомтелерадіо органом, що здійснює функції з управлінням майном ПАТ НСТУ

Про це сайту «Суспільне мовлення» сказала начальник юридичного управління Держкомтелерадіо Таїсія Мировець.

«Пунктом 2-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» установлено, що статутний капітал НСТУ формується за рахунок майна юридичних осіб, визначених у статті 1 цього Закону, крім майна, яке відповідно до законодавства не може бути включено до статутного капіталу і закріплюється за НСТУ на праві господарського відання.

Відповідно до пункту 24 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039 «Про затвердження Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», за Телерадіокомпанією закріплено на праві господарського відання державне майно, що передане їй відповідно до законодавства. 

Частиною 2 статті 15 згаданого вище закону визначено, що Кабінет Міністрів України здійснює контроль за використанням і збереженням переданого НСТУ майна та може визначати суб’єкта управління зазначеним майном.

У зв’язку з цим, Кабінет Міністрів України розпорядженням від 16.01.2017 «Про визначення органу, що здійснює функції з управлінням майном публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» визначив Державний комітет телебачення і радіомовлення органом, що здійснює функції з управлінням майном публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», – пояснила Таїсія Мировець.

Міністр інформполітики Юрій Стець прокоментував ухвалення Урядом проекту розпорядження Кабінету Міністрів України, який стосується питання управління майном ПАТ НСТУ.

«Дорога до #суспільного. Щойно Уряд одноголосно ухвалив проект розпорядження Кабінету Міністрів України, який стосується питання управління майном публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України". Редакція документу узгоджена з людьми на фото:) (члени наглядової ради ПАТ НСТУ - ред.) тепер доля проекту залежатиме від Вашої мудрості!», — написав на своїй сторінці у Facebook Юрій Стець.

Нагадаємо, Держкомтелерадіо затвердив акт оцінки майна НТКУ. Розмір статутного капіталу – понад 2,5 млрд грн.

comments powered by Disqus