Кабмін 28 грудня має ухвалити статут ПАТ НСТУ

Міністр інформполітики Юрій Стець внесе в порядок денний засідання Кабінету Міністрів, яке відбудеться 28 грудня 2016 року, питання про ухвалення постанови про затвердження статуту ПАТ НСТУ. Про це він написав на своїй сторінці в ФБ.

«Вноситиму в порядок денний сьогоднішнього засідання Кабміну статут НСТУ. Якщо все ок, і його затверджує Кабінет Міністрів України, всі нормативно-правові документи, які ми мали ухвалити цього року, будуть ухвалені вчасно! Дорога до створення суспільного телебачення і радіомовлення буде відкрита!», – зазначив він.

Нагадаємо, Держкомтелерадіо 23 грудня направив до Кабміну погоджений Мін’юстом проект статуту ПАТ НСТУ.

Раніше, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв ухвалити статут ПАТ НСТУ 26 грудня 2016 року. Але позачергове засідання відмінили.

Нагадаємо, Держкомтелерадіо 16 грудня 2016 року направив до Міністерства юстиції на правову експертизу та погодження проект постанови про затвердження статуту Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Станом на 7 грудня 2016 року проект статуту ПАТ НСТУ погодили п’ять з шести міністерств і відомств: Мініформполітики, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення, Комісія з цінних паперів, Фонд держмайна. 14 грудня – Міністерство фінансів.

Проект статуту ПАТ НСТУ був оприлюднений на сайті Комітету 13 жовтня 2016 року.

comments powered by Disqus