Ілона Довгань записала випуск "Стартап.ua" про проект "Єлюди" Христини Бердинських

Як зазначено на сторінці "Єлюди" у facebook, це проект "про тих, хто допомогає Євромайдану і його надихає", це історія Євромайдану в обличчях. Як пише сама авторка проекту, за форматом "Єлюди" – "це блог, радше навіть, щоденник".

"Думаю, люди читають його тому, що він наповнений емоціями. Я щиро не припускала, на що він перетвориться. Взагалі ні про що не думала, для мене це було свого роду емоційною розрядкою, можливістю піти від роздумів, чим закінчиться вся ця ситуація в країні. Всю серйозність розпочатого я усвідомила, лише побачивши цифри переглядів моїх історій – кожну читає не менше 4-7 тис. осіб. Найбільш вдалі набирали більше 40-60 тис. Вважаю, секрет успіху ще й у тому, яку манеру я обрала – всі свої історії я роблю дуже швидко, коротко, простою мовою, з використанням суржику і навіть з помилками, за що мені дуже соромно, звичайно", – пише Христина Бердинських на УП.

У програмі "Стартап.ua" ведуча Ілона Довгань спілкувалася з авторкою про те, де вона шукає героїв, кому відмовляє, про цікаві випадки та перспективи проекту. Запис програми відбував ся на Євромайдані: журналістки разом шукали героїв для "Єлюди".

Прослухати подкаст можна на сайті "Громадського радіо", у SoundCloud або тут:

Нагадаємо, в листопаді пані Бердинських залишила журнал "Кореспондент" після 6 років роботи у зв'язку зі зміною власника. Майже одразу після цього вона почала працювати над власним проектом "Єлюди".

Також нагадаємо, що перший випуск програми "Стартап.ua" вийшов на "Громадському радіо" наприкінці січня 2014.

Джерело: Суспільне мовлення

comments powered by Disqus