Hromadske.tv презентували на фестивалі «Бандерштат»

У зв'язку з цим нещодавно на ресурсах проекту було оголошено про початок збору громадянських пожертвувань, а на сайті з'явився відповідний розділ, де можна внести кошти онлайн або дізнатися про інші способи.

В Луцьку проект представляли Мустафа Найєм та Наталія Тарасовська.

«Ми пропонуємо цей продукт для тих людей, які поважають власну гідність, які хочуть отримати якісну інформацію, а не пропаганду, не дезінформацію», – зазначив Найєм.

Журналіст розповів, що поки колектив нового телебачення та його стартовий капітал формуються, однак вже є перші напрацювання та план роботи.

«Спочатку доводилося багато вчитися, ми неодноразово збиралися і виробили чіткі принципи роботи», – зауважив Найєм.

За його словами, нове телебачення буде орієнтоване на цінності середнього класу, який зможе сформувати нову країну.

«В нашій країні немає протистояння між Сходом і Заходом, існує розподіл за принципом чесності», – заявив журналіст.

Наталія Тарасовська відзначила, що головне у діяльності журналістів, це збереження об’єктивності і неупередженості у ситуації, коли їх права постійно порушують.

«Ми повинні залишатися об’єктивними, але все ж змушені щоденно захищати себе», – пояснила вона.

За словами Тарасовської, нині робота журналіста стає небезпечною. Саме тому виник рух «Стоп цензурі», що стоїть на захисті їх прав.

«Я хочу щоб мої колеги поверталися з роботи цілими», – відзначила Тарасовська.

Нагадаємо, що перша презентація проекту відбулася в Києві 11 червня. Під час заходу виступили всі, хто вже тоді приєднався до команди. Кожен розповів про якийсь із елементів діяльності, змалювавши загальну картину. Детально про це можна прочитати в матеріалі «Суспільного мовлення».

Джерело: Волинь Post

comments powered by Disqus