Група «Першого грудня» пропонує створити в Україні суспільне телебачення

Прес-служба ініціативної групи повідомляє, що «Першого грудня» висловило свою позицію з приводу інформаційного простору України та власне бачення, яким чином його можна змінити.  

«Інформаційний простір, який нехтує права, гідність, культурні смаки, духовні потреби і саме життя суспільства, повинен готуватися до неминучого бойкоту людей», – йдеться в повідомленні.

Моральні авторитети нагадали політикам та власникам медіа, що великий капітал може стати партнером суспільства, якщо тверезо усвідомить масштаб збитків від страху перед владою.

«Пам'ятайте, що втрата свободи слова і національного сенсу інформаційного простору завжди призводить до втрати і великого національного капіталу», – вважають члени ініціативної групи.

Представники національної інтелігенції висловили підтримку журналістам, які дають приклади особистої громадянської позиції усьому суспільству.

Група «Першого грудня» закликала громадськість розпочати системну кампанію для створення в Україні незалежного суспільного мовлення та схвалення необхідного національного законодавства.

«Ми запрошуємо українські інтелектуальні середовища, редакції і колективи часописів та електронних медіа...і кожного, хто усвідомлює важливість думки та моральних цінностей, розпочати формування "розумного простору" - альтернативного нинішньому інформаційному простору, неформального, але візуально», – вважають в ініціативі.

Як відомо, до «Першого грудня» ввійшли представники національної інтелігенції: В'ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Володимир Горбулін, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Ігор Юхновський.

Джерело: Ініціативна група «Першого грудня»«Телекритика»

comments powered by Disqus