«Громадське радіо» на День Незалежності відсвяткує 3 роки в ефірі

Рівно 3 роки тому, 24 серпня 2013 року в інтернеті з’явилося інтерв'ю в програмі Сергія Андрушка «Кабінет» із Леонідом Кравчуком. Саме воно стало стартом для роботи «Громадського радіо», повідомляє колектив.

«Тоді команда Громадського радіо ледве-ледве налічувала 10 людей. Ми не мали ані власного сайту, ані студії, ані передавачів. За 3 роки Громадське радіо перетворилося із маленького подкасту на потужну мережу із розвиненим мовленням у Києві та на Донбасі! І ми не збираємося зупинятися!», – написали у Facebook співробітники «Громадського».

Всі. хто був ці три незабутні роки з «Громадським радіо», можуть розділити спільне свято дня народження незалежної української радіостанції 25 серпня з 21.00 по 00.00 в MediaHub на вул. Суоврова 4/6.

«Усі бажаючі зможуть підтримати Громадське радіо благодійними внесками на розвиток незалежного українського мовника», – закликає команда «Громадського радіо».

Нагадаємо, головою правління ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов знав, що «Громадське радіо» буде успішним, але не уявляв, що в такому масштабі. Недавно він пішов з телебачення, і тепер повністю присвячує свій час «Громадському радіо». 

comments powered by Disqus