ГО «Телекритика» оголошує конкурс журналістських матеріалів про громадське мовлення

На конкурс приймаються статті, теле- і радіосюжети на тему «Громадське мовлення в Україні»: ідея і принципи громадського мовлення, його відмінності від комерційних медіа, перепони на шляху ухвалення закону про громадське мовлення, джерела фінансування, аудиторія та контент, корисна для України світова практика, альтернативні громадські інтернет-мовники – огляд, критика, порівняльний аналіз.

Наведений вище перелік тем не є вичерпним, конкурсні матеріали можуть стосуватися також будь-яких інших аспектів громадського мовлення в Україні. Жанрових обмежень немає.

Матеріали мають бути опубліковані в українських національних або регіональних ЗМІ (преса, онлайн-видання, телебачення, радіо) у період з 1 січня по 31 березня 2014 року.

Роботи приймаються до 31 березня 2014 включно на адресу електронної пошти mymediaeditor@gmail.com.

Переможців буде оголошено у квітні 2014 року і нагороджено на церемонії, приуроченій до річниці анонсування запуску в Україні перших проектів громадського мовлення.

Призовий фонд:

- Перше місце: 4000 грн + додаткове замовлення на 3000 грн

- Друге місце: 3000 грн + додаткове замовлення на 3000 грн

- Третє місце: 2000 грн + додаткове замовлення на 3000 грн

- Четверте місце: 1000 грн + додаткове замовлення на 3000 грн

Додаткове замовлення включає контракт на створення нового матеріалу для розміщення його на сайті mymedia.org.ua та/або в інтернет-виданні «Телекритика».

Для студентів-журналістів передбачені спеціальні умови участі у конкурсі та окрема номінація – за кращу студентську роботу. Грошова винагорода – 1000 грн. і додаткове замовлення на 3000 грн. Крім того, студенти зможуть взяти участь у загальному конкурсі і позмагатися за головні призи з журналістами-професіоналами. 

Конкурс проводиться громадською організацією «Телекритика» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії (DANIDA) в рамках проекту MYMEDIA.

З детальними умовами конкурсу можна ознайомитися тут.

comments powered by Disqus