Фінал «Євробачення-2017» покажуть у кінотеатрах по всій Франції

Про це йдеться на офіційному сайті Eurovision Song Contest.

Глава делегації Франції Едоардо Грассі розповів, що таке рішення було прийняли після того, як співак Амір Хаддад із піснею J'ai cherché («Я шукав») зайняв 6-те місце у Стокгольмі і досяг найкращого результату  для Франції упродовж останніх десяти років конкурсу. Завдяки успішному виступу Аміра в 2017 році «Євробачення»переживає відродження популярності у країні. За його підрахунками, у 2016 році понад п'ять мільйонів людей у ​​Франції  дивилися фінал «Євробачення».

«Минулого року ми ставили собі за мету повернути зацікавленість громадськості у Франції до конкурсу "Євробачення". Це найбільше шоу в світі, яке проводиться у прямому ефірі, і кожен може долучитися до нього так, наче перебуває у Києві. Кінематографічні можливості дозволяють тим, хто не може поїхати, мати можливість дивитися шоу в прямому ефірі лише в кількох милях від дому. Люди принесуть свої прапори, ділитимуться  думками про пісні, і голосуватимуть, перебуваючи у комфортних кріслах кінотеатру», – сказав Едоардо Грассі.

Нагадаємо, півфінали 62-го пісенного конкурсу «Євробачення»  відбудуться 9 та 11 травня. Фінал «Євробачення-2017» – 13 травня. Головні шоу конкурсу проходитимуть у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра. Церемонія відкриття «Євробачення» відбудеться 7 травня, яка розпочнеться з червоної доріжки довжиною 265 м перед Маріїнським палацом. Після церемонії червоної доріжки всі переїжджають до конгресно-виставкового центру «Парковий» – ще одного офіційного майданчика «Євробачення-2017». Там відбудеться урочиста частина заходу. Її відкриватиме один із головних оркестрів країни Національний оркестр народних інструментів України під керівництвом диригента Віктора Гуцала. НАОНІ буде акомпанувати переможницям «Євробачення» 2004 і 2016 років Руслані та Джамалі, а також Олегу Скрипці і гурту «Друга ріка»Пряму трансляцію дійства показуватимуть на екранах, які розташуються на території Євромістечка.

comments powered by Disqus