Федір Скрипник став виконавчим продюсером інформаційного мовлення Суспільного

Виконавчим продюсером інформаційного мовлення у ПАТ «НСТУ» став Федір Скрипник. Цю інформацію сайту «Суспільне мовлення» підтвердив генеральний продюсер інформаційного мовлення Владислав Грузинський.

Федір Скрипник відповідатиме за стратегічне планування, побудову нових робочих процесів у зв'язку з інтеграцією філій, щоденний контент та впровадження нових розробок у щоденну роботу. Також допомагатиме створювати нові робочі процеси для цифрових платформ.

«Давно хотів зізнатись. Я вірю, що можна створювати цікаві випуски новин без понтів, епатажу, "ваняпокажименікров" і поливання брудом колег-конкурентів. Я вірю, що вже дуже скоро суспільство остаточно зрозуміє, що в нього є власний мовник, який не буде парити йому інтереси бізнесменів, політиків і чинухів. Я вірю, що глядач включатиме новини із словами "ці точно розкажуть, як було насправді". Він не буде більше "хавати", він буде "споживати". Собі на користь. Мою віру в це все підживлює UA:Перший. І я радий долучитись до цієї команди», - написав на свій сторінці у Facebook Федір Скрипник.

Раніше Федір Скрипник працював шеф-редактором на каналах «24» та ZIK.

Нагадаємо, виконавчим продюсером телеканалу «UA:Крим» став Осман Пашаєв.

Фото з Facebook Федора Скрипника

comments powered by Disqus