Європейська мовна спілка підтримує створення суспільного мовлення в Україні

За інформацією прес-служби Першого національного, в рамках візиту до Києва генерального директора Європейської мовної спілки Інгрід Делтенре та керівника зі зв’язків з членами ЄМС Девіда Льюіса представники найбільшої у світі професійної асоціації телерадіомовників зустрілися з керівництвом НТКУ та НРКУ, головами представництв Ради Європи та Європейського Союзу в Україні та з віце-прем’єр-міністром України Олександром Сичем.

Під час зустрічей обговорюивалися питання створення в Україні суспільного мовлення та питання членства НТКУ в ЄМС, а такожзаборгованість і пошук шляхів подолання кризи та фінансової стабілізації. Представники ЄМС висловили готовність підтримати Україну та НТКУ й надати всебічну експертну та консультативну допомогу у законодавчій сфері стосовно створення суспільного мовлення в Україні. Також НТКУ буде надано організаційну, консультативну й технічну допомогу в залученні європейського досвіду та спільному пошуку можливостей залучення міжнародних інвестицій.

Як передає прес-служба Першого національного, Інгрід Делтенре пообіцяла звернутися до Виконавчої Ради ЄМС з проханням підтримати НТКУ як важливого та стратегічного партнера і члена ЄМС з метою врегулювання фінансової ситуації та уникнення зростання заборгованості.

«Співпраця та членство в ЄМС – це пріоритетний напрям міжнародного співробітництва НТКУ. Сьогодні в Європі є понад 50 суспільних мовників, і ЄМС пропонує співпрацю з будь-яким із них у сфері передачі досвіду. Ми домовилися про технічну, експертну, консультативну підтримку, що допоможе нам створити суспільне мовлення в Україні», – сказав генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія.

Джерело: Прес-служба Першого національного

comments powered by Disqus