Європейська мовна спілка допоможе Україні у створенні Суспільного мовлення

У Європейській мовній спілці в рамках програми партнерства сформована робоча група, яка повинна надати допомогу Україні у проведенні процесу злиття державних національних теле-і радіокомпаній в єдину систему суспільного мовлення.

Старший консультант і колишній віце-президент EBU Борис Бергант і глава відділу зі зв'язків з членами EBU Девід Льюіс за підтримки Ради Європи та на запрошення генерального директора Національної телекомпанії України (НТКУ) організували семінар для 20 провідних співробітників НТКУ, НРКУ, ДТРК «Культура» і студії «Укртелефільм».

Як повідомляє EBU, пан Бергант виклав основні кроки, які необхідно вжити для розробки стратегічного плану зі створення нового мовника, включаючи визначення бачення і місії, стратегічних цілей, формування програми та функціональної стратегії, а також внутрішньої організації. У свою чергу, пан Льюіс виступив з презентацією EBU і змалював основні цінності суспільного мовлення.

Злиття чотирьох згаданих вище компаній, а також 25 обласних і регіональних мовників в єдину систему суспільного телерадіомовлення України намічено на початок наступного року. В даний час регіональні мовники не мають ніякого зв'язку з Національною телекомпанією України (НТКУ) і Національною радіокомпанією України (НРКУ). У рамках реалізації програми допомоги Брис Бергант і Девід Льюіс відвідали Житомирську обласну телерадіокомпанію, в якій працює 231 співробітник під керівництвом генерального директора Василя Головецького.

Нагадаємо, НТКУ та НРКУ в даний час є членами EBU.

Джерело: Mediasat.info

comments powered by Disqus