Єлизавета Цареградська тимчасово долучилася до команди «Пізній ранок шоу» на каналі «UA: Культура»

Раніше у парі з Євгеном Барковим працювала Ксенія Стужук, яка наразі  у безстроковій відпустці. Як сказав на початку програми 11 березня Євген Барков, Ксенія Стужук відпочиває і поправляє здоров’я.

Як сказали у прес-службі Національної суспільної телерадіокомпанії України, на сьогодні невідомо, коли саме повернеться з відпустки Ксенія Стужук.

«Команда "Пізнього ранку" чекає на її повернення із нетерпінням. На час її відсутності напарницею Євгена Баркова стала Єлизавета Цареградська. Вона чудово інтегрувалася в колектив, але питання постійного складу ведучих шоу буде переглянуто тільки, коли Ксенія повернеться до роботи», – пояснили «ДМ» у прес-службі НСТУ.  

Єлизавета Цареградська працювала на «Першому національному» у 2014 році, ще до створення Суспільного. Останнім часом вона була ведучою на каналі ATR, продовжує співпрацювати з «Громадським радіо». З 26 лютого приєдналася до команди суспільного каналу «UA: Крим» на запрошення виконавчого продюсера каналу Осман Пашаєв. Відтоді пані Цареградська веде новини тиждень через тиждень о 17: 00 російською, і о 19: 00 українською мовою.

«Виходить 12 годин роботи в день. Але свою роботу я люблю, тож такий графік не гнітить», – сказала у коментарі «ДМ» ведуча.  

Осман Пашаєв розповів прес-службі НСТУ, що Суспільне — єдине, тож він за співпрацю між каналами.«Ми часто взаємодіємо з Полтавською й Херсонською філіями, сподіваємося налагодити зв’язок і з іншими регіонами та напрямами в майбутньому», — сказав він.

За словами Єлизавети Цареградської, завдяки тому, що її запросили на роль ведучою на канал «UA: Культура», вона краще зрозуміла структуру Суспільного мовника і кухню зсередини. «Коли довго працюєш у маленькому колективі з 20-ти людей, як на "UA: Крим", здається, що тільки ці люди ідеєю Суспільного й горять, тільки вони прагнуть до стандартів журналістки та щось роблять для цього. Однак, вливаючись в інший колектив, усвідомлюєш, що й правила, і прагнення однакові, що насправді ви всі працюєте для досягнення однієї мети — створення сучасної професійної української журналістики. Маю надію, що така взаємодія триватиме», розповіла Єлизавета Цареградська сайту «UA: Суспільне мовлення».

Вона додала, що тепер чекає на інтеграцію колег у колектив «UA: Крим». На її думку, можна відчути по-справжньому, про які проблеми йдеться та які потужності доступні для порушення питань, часом болісних для кримської аудиторії й переселенців із Криму.

Станом на сьогодні «Пізній ранок шоу» ведуть почергово тиждень через тиждень дві пари – Денис Мінін і Юлія Дичук, Євген Барков та Єлизавета Цареградська.

comments powered by Disqus