Джордж Ентвістл офіційно розпочав роботу на посаді гендиректора ВВС

Ще у липні ВВС оголосила, що новим генеральним директором найбільшого суспільного мовника Великобританії стане Джордж Ентвістл (George Entwistle). На той час Містер Ентвістл був директором одного з підрозділів корпорації – BBC Vision. Почавши свою професійну кар’єру ще у 1970-х, тоді він фактично відповідав за інформаційну діяльність багатьох каналів: BBC One, BBC Two, BBC Three, BBC Four, BBC One HD, BBC HD та BBC Films.

Лорд Паттен (Lord Patten), голова управлінського відділення BBC Trust, охарактеризував Джорджа Ентвістла як «креативного лідера для креативної організації».

Джордж Ентвістл та Лорд Паттен / Фото: The Telegraph

Вчора ж Марк Томпсон нарешті передав повноваження Джорджу Ентвістлу. Більшість експертів стверджують, що Ентвістлу дістався нескладний старт. Адже чудове проведення Олімпіади та встановлення меж стабільного фінансування ВВС до 2017 року, які певною мірою є здобутками Томпсона, не можуть не допомогти.

З іншого боку, він одразу стикнувся з бюджетними проблемами. Так, для збереження усіх відділів корпорації доведеться зменшити витрати за багатьма з пунктів. Ці потреби відобразилися і на заробітній платі самого Ентвістла, який отримуватиме £450 тис. на рік, у порівнянні з Томпсоновими £671 тис. Тобто у плани нового гендиректора першочергово входить вирішення фінансових питань.

Крім того, Енвістл пообіцяв своєму колективу зробити ВВС більш творчим, дружнім та якомога активніше уникати бюрократії. 

Джерело: The Guardian

comments powered by Disqus