Джамала закликала покарати за інцидент на фіналі «Євробачення» не пранкера, а службу охорони

Про це вона сказала у програмі «Світське життя», повідомляє ТСН. ua.

«Я все побачила. Я вам більше скажу. Він злякався більше, що мені просто все одно. Я собі співаю свою пісню, несу свій меседж, який мені потрібно. Здається, що у нього була якась нотка, він наче не зрозумів, чому я не злякалася. Я робила свою справу. В мене прем'єра пісні. Я співаю в камеру, я роблю свою роботу», – прокоментувала інцидент Джамала.

Співачка вважає, що надто звинувачувати одіозного пранкера не варто. Натомість у зірки багато запитань до охорони.

«А от що робила охорона, якої було дуже багато, що вона робила в цей момент, для мене це питання і я буду розбиратись з цим. Він мене міг штовхнути, вдарити і таке інше. От до охорони і до організаторів у мене є багато запитань. Тому що я робила свою справу, а вони – ні. Вони не захищали мене.

Там була сотня охорони. Вони дали йому 30 секунд оббігти, побігти. Це дуже поганий момент, який потрібно з'ясувати, хто ж винний. А винний є. І не пранкер. Аваков казав: "Потрібно посадити…", – не треба. Не треба вішати на нього всі гріхи. Ви провтикали і ви маєте відповідати за це», – наголосила Джамала.

Нагадаємо, під час виступу Джамали на фіналі пісенного конкурсу «Євробачення-2017», що відбувся 13 травня у Міжнародному виставковому центрі в Києві, із глядацької зали на сцену вибіг чоловік та частково оголився. Випадок потрапив до прямої трансляції шоу. Право на трансляцію мають телекомпанії, які є членами Європейської мовної спілки. В Україні – це «UA: Перший». Також «Євробачення» вдруге транслювалося у Сполучених Штатах Америки.

«Євробачення-2017» на «UA: Першому» побачили понад 7 млн. телеглядачів. 

Під час затримання чоловік чинив опір поліцейським та охоронцям конкурсу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков: «В порядку ст.208 КПК України затримано на 72 години до суду, який обере йому завтра (15 травня – ДМ) запобіжний захід за статтею 296 ч.3 (хуліганство з обтяжуючими) – від штрафу до п'яти років позбавлення волі». 

Організаційний комітет пісенного конкурсу «Євробачення» в Україні вважає вчинок пранкера Віталія Седюка під час виступу Джамали неприпустимим та вибачається перед співачкою та її командою за інцидент.

Суд обрав запобіжний захід пранкеру Віталію Седюку, який 13 травня під час виступу Джамали вибіг на сцену «Євробачення-2017» та оголився. До пранкера застосували запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Він повинен прибувати за кожною вимогою до суду, слідчого управління НП, тощо. Суддя також зобов'язав пранкера повідомляти про зміну місця проживання та здати паспорти для виїзду за кордон.

comments powered by Disqus