Джамала вдруге стане суддею під час нацвідбору на «Євробачення-2018»

В очікуванні прямих ефірів співачка зізнається, що серед півфіналістів нацвідбору, які прагнуть представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2018», хоче побачити очевидного лідера, повідомляє прес-служба СТБ.

«Як і щороку, я очікую на хороші пісні, цікавих особистостей на сцені, харизму і божевільну енергетику, що йде від виконавців. Минулого року було багато гарних артистів, але такого, хто був би на голову вищий за інших, на мій погляд, не було. Гадаю, Руслан Квінта в якості музичного продюсера відбору відмінно впорається з новими завданнями», –  сказала співачка.

Телеканали СТБ та «UA:Перший», які є співорганізаторами національного відбору, незабаром оголосять ще двох членів журі.

Нагадаємо, у 2018 році у Нацвідбору новий музичний продюсер – Руслан Квінта, який вже ознайомлюється з заявками від українських виконавців і музичних колективів.

Заявку на участь у Національному відборі-2018 можна подати на сайті stb.ua.

Всього заплановано три прямих ефіри Національного відбору на «Євробачення-2018»: 10 і 17 лютого (півфінали) і 24 лютого (фінал). Вони пройдуть одночасно на телеканалах СТБ і «UA:Першому». Як і минулого року, телевізійна зйомка національного відбору проходитиме в столичному Палаці культури КПІ за адресою: пр-т Перемоги, 37. Ведучим прямих ефірів вдруге стане Сергій Притула.

Переможець нацвідбору представить Україну на 63-му пісенному конкурсі «Євробачення» в Лісабоні (Португалія), який пройде 8, 10 і 12 травня 2018 року.

Фото прес-служби СТБ

comments powered by Disqus