Другий півфінал нацвідбору на «Євробачення-2017» 11 лютого наживо покаже «UA: Перший» та СТБ

Канали «UA: Перший» (в ефірі, на сайті, офіційному YouTube-каналі та на сторінці у Facebook) та СТБ (в ефірі і на сайті)  паралельно наживо покажуть другий півфінал, який поділять на три блоки: з 19:00 до 21:30, з 22.30 до 22.50 і з 23.00 до 23.25.

У другому виступлять:

1. Letay, з піснею World is Calling
2. Міла Нітіч, з піснею Mystery
3. Kuznetsov, з піснею Deep shivers
4. Aghiazma, з піснею Synthetic sun 
5. Detach, з піснею Distance
6. Rozhden, з піснею Saturn
7. Panivalkova, з піснею «Докучаю»
8. Illaria, з піснею Thank You for My Way

До фіналу пройде 2 півфіналісти, яких визначатимуть члени журі Костянтин Меладзе, Джамала і Андрій Данилко, а також глядачі за допомогою смс-голосування. Після голосування бали від суддів і глядачів підсумовуються.

Під час виступів півфіналістів можна буде безкоштовно проголосувати за артиста за допомогою мобільного додатку «Телепортал». Для цього необхідно завантажити мобільний додаток і пройти коротку реєстрацію. В розділі «Голосування» можна віддати свій голос, коли лінії для голосування будуть відкриті. Голоси користувачів, які проголосують за «Телепортал» будуть автоматично додаватися до смс-голосів і дзвінків глядачів під час прямого ефіру, повідомляє СТБ як організатор нацвідбору. Після кожного виступу півфіналіста ведучий прямого ефіру Сергій Притула зі сцени зачитуватиме у відсотках, скільки голосів віддали глядачі за артиста.

«Ми хочемо, щоб ви не пропустили все найцікавіше, і ви можете спостерігати на нашій сторінці в режимі реального часу не тільки за прямим ефіром, а й за тим, що відбувається в залі під час реклами!»повідомлено на сайті СТБ.

Коли телеканали показуватимуть рекламу, у залі Палацу культури «КПІ» будуть перерви, під час яких артисти спілкуватимуться з пресою та фотографуватимуться з шанувальниками.

Додамо, що підготовка до першого півфіналу національного відбору на «Євробачення-2017», який відбувся 4 лютого, тривала тиждень, протягом якого технічний персонал днював і ночував у Палаці культури «КПІ», а артисти в останні дні доробляли аранжування і дошивали костюми. Першими двома фіналістами нацвідбору на 62-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» стали співачка Tayanna (Тетяна Решетняк) і гурт «Сальто назад».

Варто зазначити, що телеканал СТБ 17 січня 2017 року оголосив імена 24 півфіналістів національного відбору.

Нагадаємо, 20 січня музичний продюсер Костянтин Меладзе разом із командою національного відбору «Євробачення-2017» провів жеребкування і визначив порядок виступів півфіналістів у конкурсі. 

Квитки на нацвідбір можна придбати на сайті karabas.com. На півфінали, 11 і 18 лютого, вони коштують від 170 до 890 гривень. Квитки на фінал, який пройде 25 лютого, коштують дорожче: від 250 до 1490 гривень. 

 

Фото: Олена Зашко

comments powered by Disqus