Дизайн сцени «Євробачення-2017» символізуватиме Україну як центр Європи (фото)

Дизайн сцени «Євробачення-2017» символізує Україну як центр Європи, йдеться на офіційному сайті конкурсу. В прес-службі «Євробачення-2017» у Києві підтвердили, що оприлюднений дизайн сцени є остаточним, його затвердила Європейська мовна спілка. 

За даними організаторів, конструкція сцени дозволить глядачам бути якомога ближче до виконавців, як це можливо.

«Динамічний дизайн, який включає в себе кілька поверхів із медіа, створить унікальні умови для кожного виступу, дозволить кожному виконавцеві виблискувати вночі»,  – йдеться у повідомленні.

Флоріан Відер був дизайнером трьох сцен для міжнародного пісенного конкурсу, в його портфоліо – сцени «Євробачення» у Дюссельдорфі, Баку та Відні, а також такі проекти, як талант-шоу «Х-Фактор» у Великій Британії та США і MTV Video Music Awards.

Нагадаємо, роботи з будівництва сцени та трибун у залі Міжнародного виставкового центру мають розпочатися наприкінці березня 2017 року.

Додамо, 30 січня 2017 року в Києві презентували слоган «Євробачення-2017» – Celebrate Diversity, що означає «Шануймо розмаїття». В основі логотипу – традиційне традиційне українське намисто. Креативну концепцію «Євробачення-2017» розробляли дві українські креативні агенції: Republique і Banda, які об’єдналися спеціально для цього проекту.

Також зазначимо, що 31 січня в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася перша офіційна подія «Євробачення-2017» – жеребкування, за результатами якого стало відомо, які країни будуть представлені в першому півфіналі «Євробачення-2017», а які – в другому. Україна як країна-господиня виступатиме у фіналі, але буде голосувати також у другому півфіналі. 

Фото з сайту eurovision.tv

comments powered by Disqus