Дитяче «Євробачення-2018» відбудеться у Мінську. Белтелерадіокомпанія приступила до підготовки

На такий крок ЄМС пішла для того, щоб надати більше часу на підготовку до події, про це йдеться на сайті EBU.

«Зміна правил не тільки дає організатору приймаючої сторони більше часу для підготовки того, що є величезним продуктом, а й захищає майбутнє дитячого пісенний конкурс "Євробачення"», – сказав виконавчий директор дитячого "Євробачення" Йон Ола Санд.  

Він оголосив, що перш, ніж у Тбілісі (Грузія) відбудеться дитяче Євробачення -2017, Белтелерадіокомпанія, яка є організатором конкурсу, уже може приступати до підготовки події. У ЄМС заявили, що рішення на користь Білорусі було прийняте на основі заяви телерадіокомпанї Білорусі.

«Організацією масштабного проекту займеться головний медіахолдинг країни. Белтелерадіокомпанія успішно організовувала дитяче "Євробачення" в 2010-му. Команда професіоналів вже приступила до розробки слогану і логотипу шоу», – йдеться на сайті  Белтелерадіокомпанії.

Білорусь брала участь у кожному дитячому пісенному конкурсі «Євробачення», який створений у 2003 році. Країна має успішний рекорд, вигравши в 2005 році разом із Ксенією Ситник та у 2007 році з Олексієм Жигалковичем.

Головне шоу дитячого «Євробачення-2017» відбудеться  26 листопада в Тбілісі (Грузія) в Олімпійському палаці, який розраховнаий на 4 тис. місць.

Цьогорічний дитячий пісенний конкурс проходитиме під гаслом Shine Bright («Світи яскраво»).

У конкурсі в Грузії візьмуть участь 16 країн. Після 10-річної відсутності до юніорського «Євробачення» повернеться Португалія. Крім неї будуть представники від Вірменії, Білорусі, Італії, Мальти, України, Росії, Албанії, Австралії, Кіпру, Македонії, Ірландії, Польщі, Сербії, Нідерландів і Грузії.

Україну представить 12-річна Анастасія Багінська з піснею «Не зупиняй».

Вперше буде запроваджено нову структуру голосування, яка дозволить глядачам з усього світу віддавати свій голос за улюблену пісню в інтернеті. Інтернет-голосування буде відкрито з п'ятниці 24-го до неділі 26-го листопада 2017 року.

Попередній, 14-й за рахунком юніорський конкурс пісні відбувся 20 листопада 2016 року в столиці Мальти Валетті. Переможцем конкурсу став представник Грузії Маріам Мамадашвілі з композицією Mzeo («Сонце»), яка привезла конкурс у Тбілісі. 

comments powered by Disqus