День Гідності та Свободи: що покажуть «UA: Перший» та філії НТКУ до річниці Майдану

21 листопада заплановані репортажі та прямі включень з місця подій.  Окрім того, відбудеться трансляція теле- та радіопередач, концертів, документальних та художніх фільмів, спеціальних проектів, передає Держкомтелерадіо.

«Зокрема,  "UA: Перший" транслюватиме документальні фільми: "Богдан Гаврилишин. Місія - свобода", "Українська рапсодія", "Кенгір. 40 днів свободи". Також цього дня в ефір вийдуть спецпроекти "Обличчя війни", "Суспільний університет"; документальний альманах "Свобода. Гідність. Братерство".  Крім того, протягом 21 листопада транслюватимуться тематичні відеоролики "Майдан живий" та "Мистецтво, що рятує"», – йдеться у повідомленні.  

Як зазначає Держкомтелерадіо, «Українське радіо» присвятить Дню гідності і Свободи спецпроекти«Життя після війни»,  «Волонтери», «Наша армія», «Календар знаменних дат», «Гідність. Свобода. Музика» тощо.

«Гостями радіостудії стануть учасники революційних подій  в Україні  2004, 2013-2014 років, родини Героїв Небесної Сотні, учасники АТО, представники волонтерських рухів. Також в ефір вийде інтерв’ю з німецьким музикантом Гердом Крамбером,  який був на Майдані та написав пісню до річниці подій», – йдеться в анонсі.  

Радіослухачі зможуть дізнатись, як відбувається відзначення Дня Гідності  в різних країнах світу, зокрема Естонії, Ізраїлі, Канаді, Португалії, Білорусі.

В ефірі  регіональних філій НТКУ транслюватимуться документальні фільми власного виробництва. «Запорізька філія покаже фільмипро події Євромайдану "Дух ватри" та "Майдан. Покарання неминуче"; Сумська філія -  "Майдан. Фінал" та "Самооборона Майдану"; Волинська філія - "І буде син і буде воля"; Вінницька філія - "Лицарі свободи" та "Слідами лютневого снігу"; Полтавська філія - "Поборники незалежності" та "Звитяга" (про полтавців-Героїв Небесної сотні); Луганська філія - "Боротьба за щастя"; Донецька філія   -  "Українська революція"», – передає Держкомтелерадіо.   

comments powered by Disqus