Дебати між кандидатами на голову правління НСТУ пройшли, як посиденьки приятелів у пабі – Наталя Соколенко

Про це вона сказала під час дебатів між кандидатами на голову правління Національної суспільної телерадіокомпанії, які Громадське ТБ і «Громадське радіо» провели 6 квітня.

«Ви не суперники, а приятелі, які ввечері зустрілися у пабі поговорити. Ви боретеся одне з одним, я не розумію?», – звернулася ведуча до кандидатів.

Кандидат на голову правління НСТУ Олександр Зорка розповів, що ознайомився з стратегіями всіх своїх суперників і вважає, що кого б не обрала Наглядова рада  суспільного мовлення, вороття назад не буде.  Він побачив «партнерство між суперниками на посаду», всі у цій компанії професіонали.

Марек Серант сказав, що подібні дебати у Польщі проходять у форматі битви, а не посиденьок. 

Додамо, що кандидати на голову правління НСТУ під час дебатів зійшлися на думці, що Суспільне мовлення має бути спокійним. 

У дебатах взяли участь шість кандидатів, окрім Олега Наливайка та Юрія ДараганаВедучими дебатів були журналіст Громадського телебачення Андрій Сайчук та ведуча «Громадського радіо» Наталя Соколенко.

Нагадаємо, 10 квітня 2017 року Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України має обрати голову правління, який безпосередньо керуватиме новоствореним суспільним мовленням. Свої кандидатури на конкурс подали восьмеро кандидатів.

comments powered by Disqus