Дарія Гірна замінила Данила Мокрика у програмі «Тема дня» на «UA: Першому» (ДОПОВНЕНО)

Про це вона сказала сайту «Детектор медіа» і додала, що спершу не було остаточного рішення, хто буде постійним ведучим. 

Наразі за «Тему дня» відповідає генеральний продюсер інформаційного мовлення Владислав Грузинський. Він прийняв рішення, що Дарія Гірна працюватиме ведучою на постійній основі. 

«У "Темі дня" працювало двоє ведучих: Ольга Сніцарчук та Данило Мокрик. Данило вирішив зосередитися на розслідуваннях в іншому проекті на іншому каналі, ми дуже вдячні йому за роботу. Зараз до команди долучилась Дарія Гірна, яка вже мала досвід ведення "Теми дня". Вона працюватиме на постійній основі», – сказав у коментарі «Детектору медіа» Владислав Грузинський.  

«Тема дня» – це поглиблене інтерв’ю з експертом на топ-тему дня, котра обирається за критеріями суспільної значимості. Проект має на меті пояснити причинно-наслідкові зв’язки головних процесів у країні та найважливіших питаннь і фактів, що хвилюють звичайних українців, йдеться в описі на офіційній сторінці у фейсбуку цього проекту.

Програма виходить у прямому ефірі з понеділка по п’ятницю вдіразу після випуску новин з 18:22 до 19:00. 

З осені 2017 року, відколи проект почав виходити на телеканалі, його ведучими тиждень через тиждень були Данило Мокрик та Ольга Сніцарчук. 18 січня в прямому ефірі після закінчення чергового випускуДанило Мокрик  сказав, що залишає посаду ведучого «Теми дня». Водночас він працював у програмі журналістських розслідувань «Наші гроші з Денисом Бігусом», тож через брак часу вирішив зосередитись на одній роботі.

Дарія Гірна у 2018 році працювала спеціальним кореспондентом у програмі «Світло», яка з грудня призупинила вихід на каналі, та під час спецпроектів і спецефірів. У серпні 2018 року вона уже спробувала себе у ролі ведучої «Теми дня», коли Данило Мокрик та Ольга Сніцарчук пішли у відпустку.

comments powered by Disqus