Данило Мокрик вестиме «Тему дня» на «UA: Першому» (доповнено)

«Тема дня» виходить в пряму ефір по буднях о 18:45, відразу після новин. Данило Мокрик упродовж 15 хвилин вестиме інтерв’ю із гостем студії. Він працюватиме тиждень через тиждень, про це пан Мокрик повідомив на свій сторінці у Facebook.

«Мені зателефонував Андрій Сайчук із суспільного (генпродюсер суспільно-політичного мовлення НСТУ – Ред.) і запропонував роботу у такому форматі, щоб тиждень через тиждень у вечірньому ефірі вести ток упродовж 15 хвилин. По суті йдеться, щоб одну з ключових тем дня обговорювати з релевантним спікером», – сказав у коментарі сайту «Суспільне мовлення» Данило Мокрик.

Він працюватиме тиждень через тиждень з напарницею Юлією Решітько. Теми та спікерів для програми узгоджуватиме з редактором Юлією Спасокукоцькою. 

Ведучий пояснив, що для нього це не новий формат. За його словами, минулого літа він працював на телеканалі Zik в аналогічному форматі. «Це була та сама історія – короткий вечірній ток із гостем на якусь тему», – додав пан Мокрик.  

Наразі Данило Мокрик паралельно стажується в Bihus.info групі антикорупційних та інформаційних проектів, створених громадськими організаціями «ТОМ 14» та «Канцелярська Сотня».  Програма журналістських розслідувань «Наші гроші з Денисом Бігусом» виходить щопонеділка о 21:30 на «24 каналі» та щовівторка о 20:00 на «UA: Першому».

«Я хочу поєднувати ці дві роботи. Розслідувальна робота для мене дуже цікава. Це не є щось, від чого я хотів би відмовлятися», – зазначив Данило Мокрик.  

Він пояснив, що на телеканалі Zik поєднував розслідування і токи. «Тепер це розділилося. Токи на "UA: Першому", розслідування пішли до Бігуса», – сказав ведучий. 

Нагадаємо, на початку серпня 2017 року Данило Мокрик повідомив, що телеканал ZIK закриває його проект «Остання інстанція». Він пов’язав таке рішення каналу із небажанням його команди готувати замовні матеріали. Водночас на каналі заявили, що причина закриття проекту - низькі рейтинги та переформатування.

Раніше Данило Мокрик працював журналістом на радіо «Сковорода» та на порталі Zaxid.net. 

comments powered by Disqus