CRTC вирішить майбутнє комерційної реклами на суспільному радіо Канади

Дискусію було розпочато вчора, у понеділок, з розгляду офіційного плану CBC щодо впровадження комерційної реклами на радіостанціях Radio 2 та Espace Musique. Головною причиною таких кроків є значне скорочення бюджету мовника через мінімізацію надходжень від держави.

Однак приватні радіостанції, як і навесні цього року, коли напрацювання згаданого плану були вперше оприлюднені, одразу виступили проти відповідних змін.

«Ми виступаємо проти того, щоб отримати ще одного, привілейованого конкурента на рекламному ринку», – заявив представник корпорації Astral Media, найбільшого радіооператора Канади.

На думку більшості приватних мовників, CBC Radio потрібно визначитися зі свою позицією. Відповідно, або вона фінансуються за рахунок податків та не претендує на частку комерційної реклами у своєму ефірі, а бо стає повноцінним гравцем на ринку та відмовляються від фінансової допомоги держави.

Бажання СВС відновити свій бюджет та розвиватися далі зустрічають неприязнь і серед громадськості. На думку певної її частини, мовник, що існує за рахунок суспільних коштів, не може заробляти додаткових грошей, використовуючи їх у власних цілях.

Раніше канадський інтернет-сервіс СBCMUSIC вже критикували за порушення рівноваги на ринку онлайн-музики. Тоді приватні мовники звинувачували СBC у тому, що вона несправедливо користується привілеями державної підтримки та порушує засади діяльності каналів суспільного мовлення

Джерело: CRTC

comments powered by Disqus