Чернівецька філія НТКУ запускає 3 нові проекти у 2017-му

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомила заступник директора виконавчого з творчих питань «Чернівецької регіональної дирекції» Олеся Жук.

«Впершу чергу хочемо наголосити на новому соціальному проекті «Життя як воно є». Це програма про будні і свята буковинців,  про життя у всіх його проявах. Розповіді про учасників АТО, які захищають територіальну цілісність України, про людей з обмеженими фізичними можливостями та про труднощі, які доводиться долати і непереможну силу духу й бажання жити. Це портрети відомих буковинців, які успішні у громадському та професійному житті. А ще підтримка та розвиток народних ремесел і традицій, відродження професій, унікальні позитивні та негативні  історії із життя буковинців», – сказала вона.

За її словами, на телеканалі «Буковина» також виходитиме для молодіжної аудиторії проект  «Модельна гра «Рада Безпеки ООН». «Це освітня рольова гра, в ході якої імітується засідання Рада Безпеки Організації Об’єднаних Націй. ЇЇ учасники виступають у ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил та процедур Ради Безпеки. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні поточних важливих питань, які стоять на порядку денному в Раді Безпеки ООН. За рахунок імітації діяльності ООН, учасники не тільки дізнаються про проблеми в різних регіонах світу, а й пропонують свої шляхи їх вирішення. Учасники «Модельної гри «Рада Безпеки ООН» – це учні 9-11 класів Чернівецьких ЗОШ», – зазначила Олеся Жук.

Проект «Офлайн», як повідомляють буковинці, прагне довести підліткам і молоді, які все частіше надають перевагу діалогам у соціальних мережах, що бути off-line- цікаво та захоплююче

Нагадаємо, наприкінці грудня 2016 року філія НТКУ «Чернівецька регіональна дирекція» запустила новий сайт ТРК «Буковина». На сайті легко знайти найсвіжішу інформацію про події,що відбуваються на Буковині, репортажі з місця події, коментарі фахівців, думки буковинців, життєві історії та щоденні проблеми міст та сіл Чернівецької області.

comments powered by Disqus