«ЧереЩур» у другому сезоні вестиме не Майкл Щур

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомив член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Роман Вінтонів, який відповідає за суспільно-політичний напрям діяльності, а також є ведучим програми «#@)₴?$0 з Майклом Щуром» і восени 2017 року вів вечірнє розважальне шоу «ЧереЩур».

«У новому сезоні я не буду ведучим вечірнього шоу. У мене фізично не вистачає на це часу», – пояснив він. 

Генеральний продюсер суспільно-політичного мовлення Національної суспільної телерадіокомпанії України Андрій Сайчук розповів «СМ», що Late Night Show у другому сезоні швидше за все матиме іншу назву, так як буде новий ведучий.

«Ми плануємо провести серію трактів (кастинги ведучих на телебаченні) із ведучими. Є вже кілька людей, які мають бажання спробувати себе у цій ролі. Насправді, це не просте завдання, враховуючи наш скромний бюджет. Звичайно, хотілося би українського Джиммі Феллона (актор американської гумористичної передачі Saturday Night Live, ведучий шоу Late Night with Jimmy Fallon – Ред.), якого можна було би запросити. Наразі не бачу таких варіантів. Винятком є хіба що Сергій Притула, та я думаю, що він дуже зайнятий на «Новому каналі». Перед нами стоїть дилема: обирати ведучого серед тих, хто уже працює у цьому жанрі, в гумористичних програмах або робити ставку на маловідому людину, спробувати з неї зробити зірку. Але це теж непростий шлях, який займе багато часу», – пояснив Андрій Сайчук.

За його словами, новий сезон Late Night Show стартуватиме наприкінці квітня – початку травня 2018 року. По формату програма буде схожа на попередню. «Для нас орієнтиром є класичне американське Late Night Show. В цілому, це буде мікс розважальної програми і чогось такого, що спонукає до роздумів», – зазначив пан Сайчук і додав, що проект фінансуватимуть грантодавці – американські партнери НСТУ.

«Нам виділяють досить скоромну суму. Вона ще до кінця не узгоджена», – сказав генпродюсер.

У 2017 році програма «ЧереЩур» отримувала фінансування від грантодавців і частково з бюджету НСТУ. Андрій Сайчук підкреслив, що у 2018 році не має бюджетних коштів на виробництво розважальної програми, тож фінансування буде тільки грантове.

«Для Late Night Show це надзвичайно бюджетне рішення. Один випуск буде обходитися приблизно у 10 тис. дол. У нас, на жаль, не має нічого свого. Доведеться орендувати світло, динамічне світло, закладати кошти на оновлення декорацій, на гонорари сценаристам. Сподіваюся, ми зможемо об’єднати деякі інженерні рішення і це дозволить нам зекономити гроші», – зазначив Андрій Сайчук.

Додамо, що на своїй сторінці у Facebook Майкл Щур  написав, що телеканал шукає сценариста на другий сезон Late Night Show.

«Шукаємо сценаристів на другий сезон Late Night Show на "UA:Перший".
Хочете спробувати? Анкета тут», – написав він.

В анкеті  пропонують розписати активність/гру/сценку між гостем (Віталій Кличко) і ведучим.

Нагадаємо, 27 жовтня 2017 року на телеканалі «UA:Перший» з’явилася вечірня розважальна програма «ЧереЩур», яку вів Майкл Щур. Тоді «Детектор медіа» зняв репортаж за лаштунками третього випуску програми «ЧереЩур» на Суспільному. Журналісти, серед іншого, поцікавилися, чи немає конфлікту інтересів у тому, що член правління Суспільного Роман Вінтонів, який особисто несе відповідальність за розбудову суспільно-політичного мовлення колись державного ТБ, є ведучим в образі Майкла Щура двох авторських програм на цьому ж каналі.

Наприкінці 2017 року Роман Вінтонів розповів, що у 2018 році програма «ЧереЩур» може призупинитися через брак фінансування. 31 грудня вийшла остання програма  першого сезону. 

Фото: Facebook-сторінка Майкла Щура

comments powered by Disqus