Бюджет НТКУ не чіпатимуть задля витрат на проведення «Євробачення» – Юрій Стець

Про це він сказав в ефірі «Громадського».

«Існує закон, згідно з яким мають бути виділені кошти на суспільне телебачення. Вони в повному обсязі мають бути виділені на конкретні проекти суспільного телебачення. Що стосується проведення "Євробачення", це разовий проект, який має реалізуватись. І на цей разовий проект має бути виділено фінансування. І аж ніяк не з тих коштів, які виділені на фінансування суспільного телебачення. Якщо ми говоримо про фінансування Євробачення з бюджетом на 2017 рік. Фінансування проекту Євробачення, яке буде проводитися наступного року, вже розпочалось», – запевнив він.

Міністр припускає, що у зв’язку з проведенням «Євробачення» буде збільшення фінансування і що бюджет суспільного мовлення має бути згідно з тим, що закладено за законом. Тобто, бюджет НТКУ не чіпатимуть задля витрат на проведення «Євробачення».

Нагадаємо, Кабінет Міністрів на засіданні 2 листопада 2016 року підтримав проект Постанови «Деякі питання оплати праці працівників, залучених до підготовки та проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу «Євробачення». Документом встановлюється чисельність працівників НТКУ, які отримують додаткову стимулюючу надбавку, не повинна перевищувати 20 осіб. Грошовий розмір виплат (з урахуванням премії) на одного працівника НТКУ, якому встановлено додаткову стимулюючу надбавку, не може перевищувати 150 тис. гривень на місяць.

Як раніше повідомляв сайт «Суспільне мовлення», Кабінет Міністрів планує виділити з державного бюджету 455,7 млн грн.  Коштами розпоряджатиметься Держкомтелерадіо. Пізніше уряд зменшив витрати на підготовку і проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» на 19,38 млн грн.

Нагадаємо, коаліція «За суспільне мовлення» 1 листопада у відкритому зверненні висунула вимогу припинити саботаж реформи суспільного мовлення в Україні.

comments powered by Disqus