«Букоголіки» на «UA: Першому» зберуть протилежні думки щодо важливої літературної теми

Цю інформацію сайту «Детектор медіа» підтвердила генеральна продюсерка просвітницького напрямку Національної суспільної телерадіокомпанії України Тетяна Кисельчук.

«Ведучий програми Євгеній Стасіневич спілкуватиметься з найважливішими учасниками сучасного літературного життя країни – письменниками, критиками, видавцями й дослідниками, – і, звісно ж, про найулюбленіше – літературу», – зазначено на офіційній сторінці у Фейсбуку «UA: Першого».

Тетяна Кисельчук додала, що «у новому сезоні Букоголіки зміняться. Тепер це буде розмова з кількома гостями з протилежними думками стосовно важливої літературної теми, як то шкільна програма чи скандал навколо Нобелівської премії».

Нагадаємо, на «UA: Першому» «Букоголіки» виходили з 29 квітня по 15 липня, всього 12 серій.

Критику на програму можна прочитати у статті Інни Долженкової «Так собі й запишіть»: чому варто дивитися «Букоголіків». Андрій Кокотюха у своїй колонці зазначив, що «Букоголіки» люблять старі книжки.

Як писав «Детектор медіа»,  з 2008 року на телеканалі виходив проект «Книга. UA». Остання програма вийшла 3 грудня 2017 року. Наприкінці 2017 року стало відомо, що ведучим оновленого проекту стане український літературний критик, літературознавець, радіоведучий на Old fashioned radio Євгеній Стасіневич.

comments powered by Disqus