Бі-бі-сі залишить матеріали національних служб, що закриваються, в онлайн-архівах

Учинок невідомого ентузіаста, який зберіг архів сайтів Бі-бі-сі, приречених на закриття, очевидно, вплинув на корпорацію: вона має намір залишити доробок національних служб, які будуть закриті протягом 2011 року, в онлайн-архівах, повідомляє Journalism.co.uk.

 

Португальськомовна африканська служба BBC Para Africa вже відкрила на своєму сайті архів текстів, фото та аудіоматеріалів, зібраних за її 72-річну історію. Para Africa припинила мовлення 25 лютого разом із BBC Mundo – іспанськомовною латиноамериканською службою, яка (як і Українська служба Бі-бі-сі) надалі існуватиме в форматі інформаційного інтернет-видання. Така ж доля чекає на азербайджанську, китайську (мандаринською мовою), російську, іспанськомовну кубинську, турецьку та в’єтнамську служби.

 

Буде скорочене, але не закрите повністю, мовлення індонезійської, киргизької, непальської, служби мовою суахілі та служби для регіону Великих озер (Руанди і Бурунді). Служба мовою хінді також мала скоротити радіомовлення, одначе її зберегли, сподіваючись залучити комерційні інвестиції.

 

Наприкінці лютого припинили існування сербська і албанська служби, днями – македонська, а незабаром має замовкнути англомовна служба для Карибського регіону.

 

«Медіаграмотність»

comments powered by Disqus