Австралійська АВС відзначила ювілей – 80 років мовлення

Australian Broadcasting Corporation була заснована ще у 1929 році, однак статус суспільного мовника отримала лише у 1932 році. Саме тоді було проведено її перший масштабний ефір на території Австралії.

Те, що починалося з одного каналу суспільного ТБ згодом переросло в розгалужену мережу інформаційного охоплення країни. Адже сьогодні в системі АВС працює 46 державних та регіональних радіостанцій, 4 телевізійні канали, а також сервіс інтернет-мовлення.

Відтоді стандарти якості інформаційного продукту, який створює АВС, практично не змінилися. Її редакція так само керується принципами неупередженості, правдивості, оперативності та об’єктивності журналістики. Крім того, корпорація продовжує створювати суспільно орієнтований контент.

Одним з головних критеріїв діяльності цього суспільного мовника сама редакція називає незалежність. Незважаючи на те, що АВС фінансується державою, вона залишається редакційно незалежною від впливу політичних та бізнесових еліт.

Сьогодні співробітники Australian Broadcasting Corporation першочерговою для будь-якого суспільного мовника вважають потребу невпинно рухатися вперед. Так, корпорація активно інтегрується в мережу Інтернет загалом та соціальні мережі зокрема. На думку Марка Скотта (Mark Scott), керівного директора АВС, тільки слідуючи актуальним тенденціям в галузі медіа та підтримуючи постійний зв'язок зі своєю аудиторією, мовник може виконувати свою суспільну місію. 

Джерело: Radio Australia

comments powered by Disqus