Андрій Сайчук призначений генпродюсером суспільно-політичного мовлення НСТУ

Цю інформацію Андрій Сайчук підтвердив сайту «Суспільне мовлення».

«"Громадське" було стартапом Суспільного, як на мене. Це було вікно можливостей, яке дозволяло розробити певні стратегії для Суспільного. Наразі "Громадське" обрало для себе більше нішеву частину. В даний момент мені цікавіше реалізовувати свої ідеї на Суспільному», – сказав Андрій Сайчук.

Він входить у команді члена правління НСТУ Романа Вінтоніва, який відповідає за суспільно-політичний напрям на всіх платформах Суспільного мовлення (а це 28 регіональних дирекцій (колишніх обласних і регіональних державних телерадіокомпаній), центральний телеканал «Культура», «Українське радіо» та «UA: Перший»).

За словами Андрія Сайчука, команда ще формується, до неї долучаються виконавчі і лінійні продюсери, які вестимуть різні проекти.

Він додав, що з нового сезону, який стартує у вересні, на Суспільному будуть помітні перші зміни у суспільно-політичному контенті. «До жовтня щось буде оновлено, щось маємо амбіції запустити», – сказав генпродюсер.

Нагадаємо, Андрій Сайчук входить до програмної ради «Громадського телебачення», йдеться на сайті «Громадське».

У квітні 2014 року громадське онлайн-телебачення hromadske.tv представило нову авторську програму – «Перед вибором» Юлії Банкової й Андрія Сайчука.

Андрій Сайчук разом з Юлією Банковою вів програми «Сьогодні. Дайджест» та «Дорогі депутати» на каналі ТВі, працював на 5 каналі, «Громадському радіо», «К-1», «Інтері». З 19 січня 2015 по 30 листопада 2015 на «UA:Першому» виходила його програма «Дорогі депутати» від «Громадського телебачення». 

comments powered by Disqus