Андрій Данилко з Джамалою вибиратимуть представника від України на «Євробачення-2018»

Разом із Джамалою і третім членом журі, ім'я якого телеканали СТБ та «UA:Перший» оголосять зовсім скоро, Андрій Данилко буде оцінювати учасників, яких відбере музичний продюсер Руслан Квінта, повідомила прес-служба СТБ.

«Я щиро бажаю Руслану, якого знаю тисячу років, щоб йому вистачило сміливості і сил відібрати цікавих і талановитих артистів. Не важливо, будуть це молоді, ще невідомі люди, або популярні виконавці, головне, аби у них був якісний, оригінальний матеріал, який чіпає і викликає емоцію», –  сказав співак.

Артистам, які подають заявки на нацвідбір, пан Данилко радить уникати шаблонності і не намагатися копіювати переможців «Євробачення» минулих років.

«Я категорично проти, коли учасники відбору намагаються повторювати артистів, які виступали на "Євробаченні" в минулі роки. Не треба посередності, "ми граємо в іноземних артистів" або "ми намагаємося сподобатися". Найменше хочеться бачити шаблонний репертуар або якісь кліше, які нібито є форматом "Євробачення" - їх не існує. Вгадати, що буде затребуване цього року - неможливо, дуже часто "Євробачення" виграє досить неочікувана пісня, і перемога Сальвадора Собрала це ще раз підтвердила. Але є певні речі, які завжди потрібно враховувати, і на які я, як член журі, буду звертати увагу: яка у людини пісня, як він виглядає, як його номер буде виглядати на головній сцені конкурсу. Для мене важлива цілісність образу артиста», – додав він. 

Нагадаємо, у 2018 році у Нацвідбору новий музичний продюсер – Руслан Квінтаякий вже ознайомлюється з заявками від українських виконавців і музичних колективів.

Переможниця «Євробачення-2016» Джамала вдруге займе місце за суддівським столом під час національного відбору на 63-ій міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2018».

Заявку на участь у Національному відборі-2018 можна подати на сайті stb.ua.

Всього заплановано три прямих ефіри Національного відбору на «Євробачення-2018»: 10 і 17 лютого (півфінали) і 24 лютого (фінал). Вони пройдуть одночасно на телеканалах СТБ і «UA:Першому». Як і минулого року, телевізійна зйомка національного відбору проходитиме в столичному Палаці культури КПІ за адресою: пр-т Перемоги, 37Ведучим прямих ефірів вдруге стане Сергій Притула.

Переможець нацвідбору представить Україну на 63-му пісенному конкурсі «Євробачення» в Лісабоні (Португалія), який пройде 8, 10 і 12 травня 2018 року.

Додамо,  телеканали «UА:Перший» та СТБ у 2015 році досягли домовленості про партнерство на три роки у проведенні національного відбору учасника від України на «Євробачення». Перший спільний нацвідбір канали провели у 2016 році. СТБ взяв на себе проведення всеукраїнських кастингів, постановки номерів всім учасникам фіналу відбору, проведення прямих ефірів. «UА:Перший» та СТБ здійснюють одночасну пряму трансляцію національного відбору. Проте умови не розповсюджуються на трансляцію самого «Євробачення» – його показував виключно «UА:Перший», який є членом Європейської мвоної спілки.

Фото прес-служби СТБ

comments powered by Disqus