Андрій Данилко, Джамала і Костянтин Меладзе ввійшли у склад журі Нацвідбору на «Євробачення-2017»

Імена всіх членів журі Національного відбору на «Євробачення-2017» повідомила прес-служба телеканалу СТБ.

«Дуже відповідально і почесно бути членом журі Національного відбору. Мені приємно і трохи страшно, тому що серед конкурсантів, напевно, будуть мої колеги, з якими ми перетинаємося на фестивалях, концертних майданчиках. Точно знаю, що буду об'єктивною, адже мій принцип – завжди казати правду»,сказала Джамала.

Джамала

«Минулого року Національний відбір наче перегорнув нову сторінку нашої української сцени. І в цьому також хочеться знову відкрити цікаві імена. Хочеться змін, наприклад, щоб Україну представив або чоловічий колектив, або сольний виконавець, але саме хлопець», – зазначив Андій Данилко, який вдруге став членом журі в Нацвідборі.

Нагадаємо, Сергій Притула вестиме прямі ефіри Національного відбору на «Євробачення-2017», які пройдуть 4, 11, 18 і 25 лютого 2017 року на телеканалах СТБ і «UА:Перший». Локацією національного відбору «Євробачення-2017» обрано Палац культури «КПІ». Також уже  стартував продаж квитків на перші три шоу і фінал, на якому оберуть представника від України на «Євробачення-2017».

Варто відзначити, першого вересня в Україні офіційно стартував національний відбір на конкурс однієї пісні «Євробачення-2017». Кожен українець у віці від 16 років може заповнити анкету учасника, завантаж свою пісню на будь-який онлайн сервіс, наприклад YouTube, і надіслати своє посилання на сайт eurovision.stb.ua, який разом з «UΛ:Перший» проводить відбір.

Наразі триває перший етап відбору – прийом заявок на участь від артистів і музичних груп, який закінчиться 15 січня 2017 року

На фото Андрій Данилко

comments powered by Disqus