8 травня – перший півфінал «Євробачення-2018» на «UA:Першому», «UA: Крим» і СТБ

Також пряма трансляція відбуватиметься на сайті Eurovision.ua.

На Суспільному коментуватимуть подію ведучий Тімур Мірошниченко та представниця України на конкурсі в 2014 році в Копенгагені, співачка Марія Яремчук. Відео з коментаторської студії транслюватиметься наживо на сторінках «UA: Євробачення» і «UA: Перший» у Facebook, а також на YouTube-каналі «UA: Перший». Крім того, під час трансляції глядачі матимуть змогу поставити запитання до коментаторів в YouTube-чаті. Про це йдеться на сайті «UA:Перший».

На СТБ трансляцію коментуватиме телеведучий Сергій Притула. Вона теж буде доступна на сайті та YouTube-каналі СТБ.

У першому півфіналі «Євробачення-2018» виступлять 19 конкурсантів. За підсумками глядацького голосування та оцінок національних журі до фіналу пройде десятеро виконавців.

Учасники виходитимуть на сцену у наступному порядку:

01 Aisel (Азербайджан) з піснею X My Heart.
02 Ari Ólafsson (Ісландія) з піснею Our Choice.
03 Eugent Bushpepa (Албанія) з піснею Mall.
04 Sennek (Бельгія) з піснею A Matter Of Time.
05 Mikolas Josef (Чехія) з піснею Lie to Me.
06 Ieva Zasimauskaitė (Литва) з піснею When We’re Old.
07 Netta (Ізраїль) з піснею TOY.
08 ALEKSEEV (Білорусь) з піснею FOREVER.
09 Elina Nechayeva (Естонія) з піснею La Forza.
10 EQUINOX (Болгарія) з піснею Bones.
11 Eye Cue (КЮР Македонія) з піснею Lost and Found.
12 Franka (Хорватія) з піснею Crazy.
13 Cesár Sampson (Австрія) з піснею Nobody But You.
14 Yianna Terzi (Греція) з піснею Oneiro Mou.
15 Saara Aalto (Фінландія) з піснею Monsters.
16 Sevak Khanagyan (Вірменія) з піснею Qami.
17 ZiBBZ (Швейцарія) з піснею Stones.
18 Ryan O’Shaughnessy (Ірландія) з піснею Together.
19 Eleni Foureira (Кіпр) з піснею Fuego.

Перед початком трансляції першого півфіналу «Євробачення-2018», о 21:30 – в ефірі «UA: Перший» та «UA: Крим» можна буде побачити пред-шоу «Про що співає Європа». Тімур Мірошниченко разом із співачкою Марією Яремчук безпосередньо із холу головного офісу Суспільного телецентру «Олівець» у фан-зоні «Євробачення-2018», де створено імпровізовану студію, у прямому ефірі розповідатимуть про всіх учасників півфіналу, а також про очікування від виступів конкурсантів. А одразу після прямої трансляції першого півфіналу «Євробачення-2018», о 00:05, у прямоефірному пост-шоу «Про що співає Європа» на телеканалах «UA: Перший» та «UA: Крим» Тімур Мірошниченко та Марія Яремчук проаналізують усі виступи і висловлять свої думки щодо першої десятки фіналістів конкурсу.

Як писав сайт «Суспільне. Детектор медіа»,  міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2018 пройде у Лісабоні (Португалія). Перший півфінал – 8 травня, другий – 10 травня. Фінал – 12 травня. Усі три шоу «Євробачення-2018» наживо покажуть телеканали «UA:Перший» та «UA:Крим».

Азербайджан відкриє «Євробачення-2018», а представник від України Melovin з піснею Under the Ladder виступатиме у другому півфіналі під номером 18 і завершить конкурс.

Фінал «Євробачення-2018», який пройде 12 травня, коментуватимуть  Тімур Мірошниченко та переможниця «Євробачення-2016» у Стокгольмі – співачка Джамала.

Нагадаємо, з 3-го по 16 травня з 10:00 до 20:00 у київському телецентрі «Олівець» ( головному офісі ПАТ «НСТУ») на Мельникова, 42 працює фан-зона Євробачення-2018. Вхід вільний.

comments powered by Disqus