7 листопада о 14.00 на «Детекторі медіа» - чат з Сергієм Костинським

10 жовтня 2016 року о 12.00 на http://chat.detector.media/ відбудеться чат-конференція за участю члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергія Костинського на тему: «Ліцензування Суспільного мовника: переоформлення та об’єднання ліцензій».

До обговорення пропонуються питання: чи переоформлені ліцензії державних мовників; для чого відбувається об’єднання ліцензій радіомовників; розвиток телерадіомовлення в зоні проведення АТО та на території анексованого Криму: чи є шанс побачити громадянам на цих територіях Суспільне мовлення та ін.

Ці та інші питання пропонуємо обговорити з Сергієм Костинським 7 листопада.

Свої запитання ви можете вже зараз ставити в коментарях до цього анонсу.

Біографічна довідка:

Сергій Костинський закінчив Таврійський гуманітарно-екологічний інститут, факультет політології.

З вересня 2015 – член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Сфери відповідальності: здійснення наглядових функцій за дотриманням законів України у сфері телерадіомовлення; розвиток радіомовлення; розвиток телерадіомовлення в зоні проведення АТО, на територію анексованого Криму.

З березня по вересень 2015 – радник Міністра інформаційної політики України з питань інформаційної політики Криму. Відповідав, зокрема, за питання захисту свободи слова і преси, прав журналістів на території Криму, підтримку кримських ЗМІ, відновлення кримського телебачення і радіомовлення на материковій частині України. Брав участь у створенні Мультимедійної платформи іномовлення України. Опікувався розробкою і реалізацією соціальних комунікаційних кампаній щодо підтримки Криму та безстрокової інформаційної кампанії «Крим – це Україна».

2014-2015 – оглядач «Крим.Реалій» (Українська служба Радіо Свобода).

2014-2015 – експерт із питань інформаційної політики ГО «Кримський інститут стратегічних досліджень» (м. Київ).

Червень 2014 – змушений покинути Автономну Республіку Крим у зв’язку з її окупацією.

2007-2014 – директор дослідницької організації ТОВ «Фонд стратегічного консалтингу» (м. Сімферополь), що, в тому числі, виконувала дослідження для міжнародних організацій та здійснювала моніторинг соціально-економічної ситуації в контексті реалізації Стратегії економічного та соціального розвитку АР Крим на 2011-2020 рр.

2006-2008 – головний редактор кримських ділових видань «Правильний вибір», «Прайм» (м.Сімферополь).

Одружений.

Фото: УНІАН

comments powered by Disqus