26% опитаних українців знають/дивляться «UA:Перший»

фото - прес-служба "UA: Першого"

Дослідження GFK Україна охопило 1000 респондентів по всій України, окрім окупованих територій.

На конференції було також презентовано дослідження компанії TNS Україна щодо контенту «UA:Першого». Обидва опитування проводились за підтримки спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні».

Представниця експертної компанії Рro.mova Вікторія Бриндза розповіла, що згідно з їхнім дослідженням, українські глядачі дивляться телебачення часто, але слабко взаємодіють з контентом та не планують перегляд передач заздалегідь. У сприйнятті опитаних, телебачення можна узагальнено звести до «новини + розваги», а радіо – «музика + новини». Більшість опитаних стверджують, що вони не слухають радіо. Було проведено інтерв’ю з 1912-ма респондентами. Дослідження було проведено за підтримки програми Ради Європи «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі», що фінансувалась Урядом Канади.

Нагадаємо, у червні 2015 року Київський міжнародний інститут соціології на замовлення ГО «Телекритика» провів соціологічне опитування «Ставлення населення до ЗМІ, пропаганди та медіареформ в період конфлікту». Згідно з ним, 94% опитаних українців не знають, кому належить «UА:Перший», 3% вважають, що канал належить Президену України Петру Порошенку, ще 4% називають іншого власника. 

фото надані прес-службою  «UА:Першого»

comments powered by Disqus