3 лютого – прес-конференція «Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України»

З метою формування правління ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (НСТУ), відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 7 Закону України «Про суспільне телебачення та радіомовлення України» Наглядова рада НСТУ на черговому засіданні 2 лютого 2017 року ухвалила рішення оголосити конкурс на зайняття вакантної посади голови правління НСТУ відповідно до «Умов проведення конкурсу на зайняття вакантної посади голови Правління ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (НСТУ), що ухвалені окремим додатком.

Рішення та умови проведення конкурсу протягом доби на офіційному веб-сайті НСТУ будуть оприлюднені разом з інформацією про фінансово-економічний стан НСТУ; місією НСТУ; Основними напрямами діяльності НСТУ. Також на офіційному сайті ПАТ НСТУ (UA:Перший) також можна ознайомитися з Положенням про конкурс.

У прес-конференції візьмуть участь члени Наглядової ради ПАТ «НСТУ», які повідомлять орієнтовну дату і місце проведення конкурсу, вимоги до професійної компетентності, стратегії розвитку тощо.

Прес-конференція відбудеться 3 лютого 2017 року о 15:00, за адресою: ІА «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького 8/16, Зала 2). 

comments powered by Disqus