30 липня на каналі «UA: Культура» стартує «Пізній ранок шоу»

Про це повідомила сайту "Суспільне. Детектор медіа" генеральна продюсерка просвітницького напряму НСТУ Тетяна Кисельчук.

«Оновлене ранкове шоу стартує незабаром. Зустрічайте в ефірі UA:Культура по буднях о 8:00 з 30 липня, а нашу знімальну команду на вулицях міста — вже зараз!», – йдеться  на офіційній сторінці у Facebook телеканалу «UA: Культура»

Режисер Марина Бойко написала про зйомки у себе на сторінці в соцмережі: «В’ячеслав Дробчак, каже, що це буде геніально. Лук'ян Галкін (Lukian Galkin) каже, що це реально. Я думаю, що 100 гривень для відпочинку в Києві, Культурного відпочинку (!) - замало. Як буде насправді, Ви зможете побачити на UA:Культура зовсім скоро!».  

Виконавчий продюсер телеканалу «UA: Культура» Лук’ян Галкін розповів в інтерв’ю телеканалу «UA: Перший», що на ранковому шоу можна буде побачити і оператора, і працівника PR-відділу. «А у якості ведучих спробують себе продюсери – аби шоу було динамічним, ми створили для нього, як я вже казав, збіса багато рубрик, але журналістів у команді через брак коштів маємо всього трьох, тож мусимо самі ставати перед камерами», – додав він.

За словами пана Галкіна, до студії приходитимуть гості, які будуть не тільки експертами з певної теми, але й цікавими спікерами. Також на телеканалі планують щоранку робити включення з регіонів.  

Нещодавно Лук‘ян Галкін розповів сайту «Суспільне. Детектор медіа», що ведучими «Пізній ранок шоу» стануть Юлія ДичукОстап ХалавкоКсенія Стужукі Євген Барков, які до того працювали над шоу «Ранок з Культурою», а за останні місяці були задіяні до великої кількості прямоефірних спецпроектів (Великодні богослужіння, «Книжковий арсенал», «Французька весна на Культурі» тощо).

Нагадаємо, ранкове шоу, хронометраж якого буде 90 хвилин, виходитиме по буднях у ранкові години на каналі «UΛ: Культура». Запуск ранкового шоу раніше був запланований на середину червня 2018 року.

comments powered by Disqus