29 жовтня – прем’єра ток-шоу «ЧереЩур» на «UA:Першому»

Про це йдеться на сайті«UA:Першого».

«Я – Майкл Щур і цього сезону знімаю нове шоу "ЧереЩур" для Суспільного. Це Late Night Show, або як я це перекладаю Пізно Ввечорі Передача. У програму будуть приходити зірки і різні знамениті люди. Будуть музики, буде файна атмосфера і то всьо буде весело". Надалі «ЧереЩур» виходитиме щоп’ятниці о 22:15.

«Нам заборонили називати імена гостей першого випуску, а от натякнути ніхто не забороняв. Тож, перший гість шоу "ЧереЩур" – чоловік, Діва за знаком зодіаку, тричі одружений, творча людина, у школі мріяв стати рок-музикантом, але не став, реальний син кіношного Тараса Бульби. Другий гість – жінка, Близнюки за знаком зодіаку, вегетаріанка, ініціаторка екологічної програми зі скорочення споживання пластику, а ще "в неї є мен"», – описали творці програми перший гостей першого випуску програми.

Нагадаємо, що прем’єра програми планувалася на 27 жовтня. Перенесено старт програми через те, що 27 жовтня – День пам’яті, відзначається 80 років із часу масових розстрілів української інтелігенції в урочищі Сандармох, і не можна показувати в ефірі гумористичні шоу.

comments powered by Disqus