25 квітня: семінар «Майбутнє суспільного мовлення в Україні»

Спільний проект Європейського Союзу та Ради Європи «Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі» запрошує представників професійних об'єднань мовників, громадських організацій та експертів, що працюють у галузі телерадіомовлення, на експертний семінар «Майбутнє суспільного мовлення в Україні», що відбудеться  25 квітня з 10:00 до 14:00 (початок реєстрації о 9.30) у конференц-залі готелю «Русь» за адресою: вул. Госпітальна, 4.

В семінарі братиме участь експерт Ради Європи пані Ів Саломон. Пані Саломон є консультантом з питань медіа та регуляторної політики, у минулому Секретар Правління Офісу з питань комунікацій Великобританії (регуляторного органу у галузі зв'язку та аудіовізуальних медіа), незалежним Головою правління Фонду спостереження за контентом в мережі Інтернет, правовим експертом Департаменту з прав людини Ради Європи та автором спільних рекомендацій ЮНЕСКО/ Асоціації Телерадіомовників Британської Співдружності щодо регулювання телерадіомовлення. 

Акредитація до 12:00  24 квітня  2012р. асистенто проекту Анна Дмитрук (Anna.DMYTRUK@coe.int; 425-3370; 8 050 352 1848).

comments powered by Disqus