1 червня – прем’єра програми «Сильна доля» на «UA:Перший»

1 червня о 21:45 на  «UA:Перший» відбудеться прем'єра програми «Сильна доля». Про це повідомляє сайт телеканалу. «Музична прем’єра на “UA: Перший”! Цикл концертів-автопортретів сучасних українських виконавців «Сильна доля». Це не тільки живі концерти у звичному розумінні, це ще й відверті та зворушливі роздуми артистів», – йдеться на сайті.

Герої першого випуску – гурт Antytila («Антитіла»). «Ви побачите не просто музикантів, а виконавців, які стали явищами на вітчизняній сцені, які досягли успіху завдяки майстерності та невпинній праці. Їхні історії надихнуть ніколи не опускати руки та за будь-яких обставин займатися улюбленою справою саме тут і саме зараз, не залишаючи України», – зазначають творці проекту.

Нова програма виходить в ефір практично «з коліс», повідомляють на сайті телеканалу, лише через два тижні після зйомок. У першому сезоні глядачі зможуть простежити творчий шлях дев’яти популярних українських артистів: гуртів «Антитіла», «Друга ріка», «ДахаБраха», O.Torvald, Марії Бурмаки, Man Sound, Арсена Мірзояна, Dakh Daughters та Оксани Мухи.

Про старт програми «Сильна доля» зазначала у своєму коментарі сайту «Суспільне. Детектор медіа» і програмний директор ПАТ «НСТУ» Даря Юровська. За її словами «у перший місяць літа на телеканалах Суспільного мовника відбудеться щонайменше три прем‘єри. Розважальні музичні проекти: концерт-портрет "Сильна доля" та спільний для теле та радіоплатформ Суспільного проект "Промінь. Живий", що представить глядачу добре відомих йому виконавців, але із маловідомою, або вперше виконаною у такому форматі музикою. Також плануємо запустити  нове ранкове шоу на каналі "UA:Культура", яке точно здивує глядачів».

Проект в ефірі щоп’ятниці о 21:45.

Нагадаємо, на літній період на  «UA:Перший» закривається низка проектів.

Фото: 24.tv.ua

comments powered by Disqus