15 листопада – круглий стіл у Запоріжжі «Очікування від Суспільного мовлення в регіонах»

На круглому столі обговорюватимуться питання: регіональні філії НТКУ як складова майбутнього Суспільного мовника; проблеми забезпечення якісним контентом ефіру філій НТКУ; очікування з боку громадськості від суспільного мовника.

Учасники заходу зможуть ознайомитися з планом реформування державних мовників у ПАТ НСТУ; проблемами філій НТКУ під час реформування на прикладі Запорізької філії; співпрацею між «UA:Перший» та філіями; обговорити проекти підзаконних актів (Статуту НСТУ, Положення про Наглядову раду, Положення про обрання голови і та членів правління ПАТ НСТУ).

У рамках заходу відбудеться презентація моніторингу новин Запорізької філії. 

У круглому столі візьмуть участь представники Держкомтелерадіо, НТКУ, Наглядової ради ПАТ НСТУ, Запорізької філії НТКУ, Запорізької ради та облдержадміністрації,  Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Запорізькій області, ГО «Детектора медіа», медіаюристи та медіаексперти.

Модератори круглого столу: Андрій Куликов і Світлана Остапа.

Організатор заходу – ГО «Детектор медіа».

Захід проводиться в рамках проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи суспільного мовлення в Україні». 

Круглий стіл відбудеться 15 листопада 2016 року о 16.00-18.00, за адресою: Запоріжжя,  просп. Соборний, 135, готель «Інтурист».

З питань акредитації просимо звертатися до Наталії Виговської за тел. +38 (067) 6182928.

Захід проводиться в рамках проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи суспільного мовлення в Україні». 

comments powered by Disqus