10 квітня Наглядова рада НСТУ проведе конкурс на голову правління суспільного мовлення

Про це йшлося 21 березня в «Укрінформі» на черговому засіданні Наглядової ради НСТУ.

Член Наглядової ради НСТУ Євген Глібовицький пояснив, що найбільша присутність членів НР може бути забезпечена 10 та 11 квітня 2017 року. Відповідно він запропонував дату розгляду призначити на 10 квітня, резервною датою призначити 11 квітня. Члени Наглядової ради підтримали його пропозицію одноголосно.

Члени Наглядової ради вирішили розпочати засідання о 10:00 в «Укрінформі».  За потреби, вони не закриватимуть засідання і продовжать його 11 квітня.

Всі біографічні довідки (резюме) претендентів та їхні стратегії розвитку суспільного мовлення будуть розміщені на офіційному сайті ПАТ «НСТУ».

Кандидати на посаду голови правління мають 20 хвилин на презентацію, їм можна буде задавати необмежену кількість запитань. Від членів Наглядової ради НСТУ Віктора Тарана і Віталія Портникова прозвучала пропозиція надати кожному кандидату «чітко лімітований час» – по одній годині. Під час голосування їхню пропозицію не підтримали.

Віктор Таран також запропонував, щоб кандидати на посаду голови правління НСТУ не були присутні на презентації своїх конкурентів. Голова Наглядової ради Тетяна Лебедєва пояснила, що засідання відкрите, буде вестися пряма трансляція, тож не можна уникнути, щоб презентації конкурсантів не чули їхні конкуренти.

Секретар Наглядової ради НСТУ Вадим Міський запропонував голосувати за кандидата не таємно, а відкрито, щоб уникнути політичного втручання.  За його слвоами, це буде зручно для тих членів, які перебуватимуть у відрядженні і зможуть проголосувати по відео-зв’язку. Пропозицію не підтримали.

Нагадаємо, серед кандидатів на посаду голови правління НСТУ є Зураб Аласанія (генеральний директор НТКУ 2014-2016 років), Роман Вибрановський (журналіст, екс-директор з виробництва публіцистичних програм на Першому національному, керівник «Проекту комунікації реформ» Українського кризового медіа-центру), Юрій Дараган (екс-гендиректор телеканалу Сумщини ТРК «Відікон», головний продюсер сумського телеканалу СТС до квітня 2016 р.), Олександр Зирін (телепродюсер, режисер і оглядач), Олександр Зорка (віце-президент НТКУ, директор Дирекції програм НТКУ з 2001 по 2015 роки), Олександр Коваленко (начальник цеху електростанції в НСТУ з 2011 року і дотепер), Олег Наливайко (голова Держкомтелерадіо з 2014 року і дотепер), Марек Серант (громадянин Польщі, фрілансер, співпрацював із  телеканалами EspresoTV та 3S.tv,спецкореспондент на TV Republika і TV Polsat).

Раніше заявлялося, що не пізніше 13 квітня 2017 року Наглядова рада НСТУ проведе конкурс на зайняття вакантної посади голови правління суспільного мовлення. Умови проведення конкурсу оприлюдено на сайті «UA: Першого».

Фото Валентини Балабанової

comments powered by Disqus