Як дивилися «Євробачення-2016» на «UΛ:Перший»

Про це йдеться на сайті «UA: Перший» «Євробачення-2016» стало символічним для багатьох країн, але найбільше – для України. Вперше в історії конкурсу на сцену вийшла співачка кримськотатарського походження. Джамала виконала пісню «1944», розповівши історію своєї родини. В результаті, з-поміж 42 країн-учасниць перемогла саме Україна.

Динаміка переглядів фіналу «Євробачення» щороку мала різні показники. Найвищими вони були у 2005 році, коли конкурс проходив саме в Україні після тріумфальної перемоги співачки Руслани у Стамбулі 2004 року. Особлива увага до події зберігалася протягом наступних трьох років, у 2007-му та 2008-му Україна посідала другі місця у фіналі «Євробачення». Найнижчі показники у динаміці припадають на 2015 рік, коли наша країна участі у Євробаченні не брала. Та щоб українці не втрачали до зацікавленості наймасштабнішим музичним конкурсом Європи, команда телеканалу «UΛ:Перший» створила у 2015-му альтернативне голосування. Глядачі могли обрати, за кого б проголосували, якби Україна брала участь у конкурсі.

Інтерес до цьогорічної представниці Джамали, посилена увага до її пісні «1944» з боку міжнародної спільноти, співпраця з командою СТБ під час національного відбору та плідна робота української команди під час конкурсу, спрацювали на те, що показники переглядів фіналу «Євробачення» у 2016 році знову зросли.

Та окрім ексклюзивної телетрансляції півфіналів і фіналу Євробачення-2016» у Стокгольмі, команда «UΛ:Перший» пропонувала новини, інформацію про конкурс, профілі учасників, відео і фото музикантів усіх країн на сайті телеканалу. Можливістю стежити за перебігом події цьогоріч скористалося набагато більше інтернет-юзерів. Порівняно із 2015-м роком, кількість користувачів, які відвідали сайт за період семи днів проведення Євробачення цього року зросла у більш ніж три рази. Пік переглядів протягом 2014-2016 років припадав саме на 22:00 – час початку фіналу конкурсу. За даними Google Analytics, динаміка активності користувачів виглядає так:

Відео оголошення результатів фіналу «Євробачення-2016», на якому команда України святкує перемогу, на офіційній Facebook-сторінці набрало більше 1 200 000 переглядів, а репости зробили більше 34 000 користувачів соціальної мережі.

Тепер, коли Україна поступово починає підготовку до проведення «Євробачення-2017», «UΛ:Перший» продовжує стежити за головними новинами та представляти їх для телеглядачів та користувачів мережі.

comments powered by Disqus